Р І Ш Е Н Н Я №8 від 17 листопада 2015 року / Про присвоєння рангу та встановлення умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

І сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №_8_

17 листопада 2015 року                                                             м.Сокаль                       

                                   

Про присвоєння рангу та встановлення

умов оплати праці посадових осіб

місцевого самоврядування

 

 

         Керуючись статтями 14, 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Присвоїти голові Сокальської районної ради Львівської області Паську Миколі Миколайовичу 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування посада, якого відноситься до ІІІ категорії класифікації посад в органах місцевого самоврядування з моменту вступу на посаду.
  2. Встановити голові районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 40 % посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років.
  3. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 30 % посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років.
  4. Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату допомоги для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі 30 % посадового окладу.

 

 

 

               Голова районної ради                                              Микола Пасько