І Ш Е Н Н Я №23 / 15 грудня 2015 року / Про надання дозволу на оренду приміщень

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  II  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №23

15 грудня 2015 року                                                             м.Сокаль                      

Про надання дозволу

на оренду приміщень

 

Розглянувши звернення від  16.11.2015 року № 01-8/1160 відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації, від 15.09.2015 року №2 Громадської організації «Спортивний клуб «ВелоСокаль», від 19.10.2015 року № 2038/01-3, від 19.10.2015 року № 2037/01-3  КЗ СРРЛО «Сокальська центральна  районна лікарня», від 10.11.2015 року № 45 КЗ СРРЛО «Сокальський  районний народний дім», враховуючи попередні погодження, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна ”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення, загальною площею  21,3 м. кв., що знаходяться за адресою м. Белз  вул. 8 Березня, 11, для розміщення аптеки.
  2. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення, загальною площею  46,0 м. кв., що знаходяться за адресою м. Сокаль вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення стоматологічного кабінету.
  3. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальський районний народний дім» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення, загальною площею  31,2 м. кв., що знаходяться за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 36, для розміщення громадської організації.
  4. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 9,0 м. кв., що знаходяться за адресою с. Бутини вул. Травнева, 22, для розміщення  АТС ПАТ «Укртелеком».
  5. Надати Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 16,8 м. кв., що знаходяться за адресою с. Переспа, вул. Шевченка, 28а, для розміщення  АТС ПАТ «Укртелеком».
  6. Надати відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення, загальною площею  30,3 м. кв., що знаходяться за адресою м. Сокаль вул. Стуса, 4а, для розміщення громадської організації.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

Голова районної ради                                                     Микола Пасько