Р І Ш Е Н Н Я № 28 / 15 грудня 2015 року / Про звернення до ТзОВ “LEONI Wiring Systems UA GmbH”

  СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІ  сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я № 28

15 грудня 2015 року                                                                    м. Сокаль

 

Про звернення до ТзОВ

LEONI Wiring Systems UA GmbH

 

 

         Керуючись частиною 2 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна рада Львівської області ,-
В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до ТзОВ “LEONI Wiring Systems UA GmbHщодо зацікавленості у розміщенні заводу у м.Сокаль Львівської області. (звернення додається).

 

  1. Голові районної ради направити це звернення до ТзОВ “LEONI Wiring Systems UA GmbH”.

 

 

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Сокальської районної ради Львівської області

до ТзОВ  “LEONI Wiring Systems UA GmbH” щодо зацікавленості у розміщенні заводу у м.Сокаль Львівської області

 

Ми , депутати Сокальської районної ради Львівської області, зацікавлені у розміщенні заводу ТзОВ “LEONI Wiring Systems UA GmbH” у м.Сокаль Львівської області.

Львівщина завжди була рушієм євроінтеграції та привабливим регіоном для закордонного інвестора. Проте, розвиток області відбувався неоднорідно. Як показує реальність переважна більшість інвесторів раніше концентрувала свою увагу на усіх районах, окрім Сокальського та міста Червоноград. Причин цьому є кілька, а саме – розташовані на території регіону підприємства вугільної галузі, високий рівень середньої заробітної плати та катастрофічний стан доріг. І як наслідок – інвестиції практично не залучались.

Зараз ми маємо надзвичайно складну ситуацію у регіоні: закрито цілий ряд підприємств, таких, як Сокальський завод хімічного волокна, завод  «Зміна», завод «Квант», Сокальська харчо-смакова фабрика, Сокальський молокозавод, Сокальський м’ясокомбінат, Сокальська пекарня, Сокальський автопарк, Сокальський елеватор, шахти, відбувається скорочення виробництв Борокського спиртзаводу, Сокальської панчішно-шкарпеткової фабрики, Сокальського цегельного заводу, заводу «Елегал». Це спричинило до росту рівня безробіття в регіоні, яке за найскромнішими показниками складає 10%, а насправді є значно більшим.

Середня заробітна плата в районі завдяки підприємствам вугледобувної галузі досить є високою і складає 3687,17 грн. Якщо проаналізувати цей показник без врахування зарплат шахтарів, то рівень зарплат є значно нижчим. Зокрема, так як район є сільськогосподарським, рівень середньої заробітної плати у цій галузі складає 1876 грн.

Щодо забезпечення трудовими ресурсами варто звернути Вашу увагу на наступне – Сокаль є районним центром найбільшого за плошею району Львівської області і одним з найбільших по кількості населення. Для прикладу населення Сокальського району складає 92 960 чол(без врахування населення м.Червоноград – 67 863 чол. за 9,3 км та м.Соснівка – 11 588 чол. за 28 км), Радехівський район, в свою чергу, має лише 47 999 чол. (за 44 км), Кам’янка • Бузький всього 57 296 чол, (за 54,3 км), Іваничівський район Волинської області 32 237 чол (за 23 км).

Що стосується шляхів підвозу трудових ресурсів, варто зазначити, що планується проведення першочергового ремонту доріг у місті Сокаль – дороги 0141607 Сокаль-Червоноград протяжністю 9,3 км, дороги між селами Опільсько та Бояничі протяжністю 2,5 км для забезпечення сполучення з м.Нововолинськ. Також є гарантії зі сторони Львівської обласної державної адміністрації, Сокальської районної ради, Сокальської районної державної адміністрації та Сокальської міської ради щодо ремонту доріг у регіоні.

Для будівництва Вашого заводу Вам пропонується земельна ділянка у м.Сокаль по вул.Яворницького площею 13,4 га, яка є переважно рівнинною та вільною від забудови з інженерними забезпеченнями на території ділянки – колектор дощової каналізації d 400 мм, колектор фекальної каналізації d 300мм. на сусідній ділянці – tлектропідстанція 110/6 кВт ПАТ «Львівобленерго», на відстані 100 м знаходиться напірний каналізаційний колектор 4500мм та очисні споруди за 150м, газопостачання – по межі проходить незадіяний газопровід високого та середнього тиску <1150мм, водопостачання – водопровід <150мм проходить по сусідній земельній ділянці, а за необхідності Сокальеька міська рада прокладе водогін 2 км від магістрального водопроводу (1200мм). Відстань до кордону з ЄС (кордон Польща-У країна) – пункт пропуску Угринів-Долгобичув – 22 км.

При необхідності площу земельної ділянки можна збільшити.

Вартість оренди земельної ділянки складає 373 000 грн./рік (мінімальна визначена відсоткова ставка, буде беззмінною протягом усього терміну оренди), а вартість викупу 8,04 млн.грн.

У випадку, якщо Ви вирішите розмістити свій завод на земельній ділянці по вул.Яворницького у м.Сокаль. ми гарантуємо Вам максимальне сприяння зі сторони народних депутатів України у Верховній Раді України щодо виділення коштів з державного бюджету для проведення будівництва та ремонту доріг у Сокальському районі, отримання дозвільних документів щодо початку будівельних робіт та підключення до інженерних мереж.

Просимо Вас врахувати нашу позицію при прийнятті рішення щодо будівництва заводу.

 

Дякуємо за підтримку і розуміння.

 

 

Прийнято на ІІ сесії Сокальської районної ради

Львівської області сьомого скликання 15. 12.2015 року