Р І Ш Е Н Н Я №34 / 15 грудня 2015 року / Про депутатський запит Притулка В.Я.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №34

15 грудня 2015 року                                                             м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Притулка В.Я.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Притулка В.Я., адресований  начальнику Сокальського РЕМ Милику З.С. щодо надання графіку та термінів запланованих робіт в селі Волсвин, здійснення натягуванння підвідних та внутрішніх сільських повітряних ліній, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Притулка В.Я., адресований начальнику Сокальського РЕМ Милику З.С. щодо надання графіку та термінів запланованих робіт в селі Волсвин, здійснення натягуванння підвідних та внутрішніх сільських повітряних ліній.
  2. Начальнику Сокальського РЕМ Милику З.С. розглянути депутатський запит Притулка В.Я. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                                  Микола Пасько