Р І Ш Е Н Н Я №57 / 12 січня 2016 року / Про депутатський запит Надорожної Г.Я.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №57

12 січня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Надорожної Г.Я.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Надорожної Г.Я., адресований заступнику голови Сокальської РДА Василишину А.М., голові Сокальської районної ради Паську М.М. щодо виділення коштів на ремонт дороги у селах Волиця, Пристань, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Надорожної Г.Я., адресований заступнику голови Сокальської РДА Василишину А.М., голові Сокальської районної ради Паську М.М. щодо виділення коштів на ремонт дороги у селах Волиця, Пристань.
  2. Заступнику голови Сокальської РДА Василишину А.М., голові Сокальської районної ради Паську М.М. розглянути депутатський запит Надорожної Г.Я. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                                  Микола Пасько