Р І Ш Е Н Н Я №59 / 12 січня 2016 року / Про депутатський запит Сенюка А.І.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №59

12 січня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Сенюка А.І.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Сенюка А.І., адресований начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. щодо надання інформацію по кількості земель пайового фонду, земель запасу та резервного фонду та їх цільове призначення, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Сенюка А.І., адресований начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. щодо надання інформацію по кількості земель пайового фонду, земель запасу та резервного фонду та їх цільове призначення.
  2. Начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. розглянути депутатський запит Сенюка А.І. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                                  Микола Пасько