Р І Ш Е Н Н Я №60 / 12 січня 2016 року / Про депутатський запит Сенюка А.І.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №60

12 січня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Сенюка А.І.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Сенюка А.І., адресований начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. щодо кількості усіх виданих державних актів пайовикам,  витребуваних громадянами (пайовиками) земельних часток (паїв), не витребуваних громадянами (пайовиками) земельних часток (паїв); кількості укладених договорів оренди земельних часток (паїв) та їх площу, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Сенюка А.І., адресований начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. щодо кількості усіх виданих державних актів пайовикам, витребуваних громадянами (пайовиками) земельних часток (паїв), не витребуваних громадянами (пайовиками) земельних часток (паїв); кількості укладених договорів оренди земельних часток (паїв) та їх площу.
  2. Начальнику відділу Держгеокадастру у Сокальському районі Бермесу С.О. розглянути депутатський запит Сенюка А.І. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                                  Микола Пасько