Р І Ш Е Н Н Я №61 / 12 січня 2016 року / Про депутатський запит Сенюка А.І.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ІІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №61

12 січня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Сенюка А.І.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Сенюка А.І., адресований застунику голови Сокальської районної  державної адміністрації Василишину А. М.  щодо надання переліку та місцерозташування об’єктів з 2004року по 2015рік включно, де були проведені заходи, які фінансувались за рахунок районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Сенюка А.І., адресований застунику голови Сокальської районної державної адміністрації Василишину А. М. щодо надання переліку та місцерозташування об’єктів з 2004року по 2015рік включно, де були проведені заходи, які фінансувались за рахунок районної Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення.
  2. Застунику голови Сокальської районної державної адміністрації Василишину А. М розглянути депутатський запит Сенюка А.І. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                                  Микола Пасько