Р І Ш Е Н Н Я №72 / 31 березня 2016 року / Про призначення генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» Сокальської районної ради

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_V_ сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №72

31 березня 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про призначення генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»  Сокальської районної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної  власності територіальних громад Сокальського району, укладення  та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням  Сокальської  районної ради  Львівської області № 130  від 20 жовтня 2011 року (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань  промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада  Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Призначити генеральним директором Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» Сокальської районної ради Новацького Олександра Євгенійовича шляхом укладення з ним контракту.

 

  1. Голові районної ради укласти контракт з генеральним директором Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» Сокальської районної ради терміном на 2 роки. Контракт може бути припинений дотерміново в разі завершення терміну роботи на виборній посаді попереднього генерального директора та його звернення про надання попередньої роботи.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                 Микола Пасько