Р І Ш Е Н Н Я №81 / 8 квітня 2016 року / Про внесення змін до Програми розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика) в Сокальському районі на 2016 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_V_ сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №81

8 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про внесення змін до Програми розвитку

пріоритетних та наймасовіших видів спорту

(волейбол, футбол, легка атлетика)

в Сокальському районі на 2016 рік

 

Керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; враховуючи звернення відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації №47 від 26.06.2016р., враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни у районну Програму розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика) в Сокальському районі на 2016 рік, затверджену рішенням Сокальської районної ради від 12.01.2016 року № 42, а саме:

1.1. Назву програми викласти в наступній редакції: “Програма підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту  (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2016 рік»

1.2. Пункт 1 викласти в наступній редакції:

“1. Затвердити Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

1.3. Розділ ІІ. Мета Програми викласти в наступній редакції:

Програма підтримки розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та велоспорту спрямована на забезпечення планомірного вирішення проблем розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та велоспорту в регіоні, створення передумов для успішної підготовки, участі та досягнення відповідних результатів юнацькою волейбольною командою «Соколяни» в чемпіонаті України, юнацькою командою ДЮСШ «Буг» в дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, ВК «Сокіл» в чемпіонаті області, Всеукраїнських та міжнародних турнірах  з волейболу та збірною командою району в чемпіонаті України з легкої атлетики.

1.4. В розділі ІІІ. “Основні завдання Програми” абзац перший викласти в наступній редакції: Створити в районі всі умови для подальшого розвитку  волейболу, футболу, легкої атлетики та велоспорту.

1.5. В розділі IV “Заходи Програми.” абзац четвертий викласти в наступній редакції: Фінансова підтримка ВК «Сокіл» щодо підготовки (проведення навчально – тренувальних зборів) та участі в обласних змаганнях, Всеукраїнських та міжнародних турнірах  з класичного та  пляжного волейболу.

1.6. Розділ IV “Заходи Програми.” доповнити абзацом шостим в наступній редакції:

“Фінансова підтримка СК «Велосокаль» щодо участі в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                               Микола Пасько