Р І Ш Е Н Н Я №84 / 8 квітня 2016 року / Про внесення змін в Програму соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_V_ сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №84

8 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль

 

 

Про внесення змін в Програму

соціального захисту окремих категорій

населення Сокальського району на 2016 рік

 

Керуючись п.16 ч. 1 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада  Львівської області,-

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни в Програму соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік, затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської області №37 від 25 грудня 2015 року, наступного змісту:

1.1. Розділ 4. “Перелік заходів та результативність показників Програми” доповнити пунктами 4.8., 4.9., 4.10., 4.11.  у наступній редакції:

“4.8. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО. Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги члену сім’ї загиблого, який здійснював поховання.

4.9. Компенсація пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку.

Реалізується шляхом компенсації за надані пільги надавачу послуг

4.10. Компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи

Реалізується шляхом компенсації проїзду

4.11. Компенсація інших пільг

Реалізується шляхом

– компенсації витрат пального особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною «Герою Соціалістичної Праці»;

  • придбання путівок на санаторно – курортне лікування громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– проведення капітального ремонту приміщення громадянам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».”

1.2. Розділ 6 “Порядок реалізації заходів Програмидоповнити пунктами 6.8., 6.9., 6.10, 6.11. у наступній редакції:

6.8. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО

Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО (надалі – допомога) виплачується члену сім’ї загиблого, який здійснив поховання.

Для виплати допомоги подається:

  • заява;
  • копія свідоцтва про смерть військовослужбовця;
  • довідка, яка засвідчує загибель військовослужбовця в зоні АТО;
  • копія паспорта;
  • довідка з органу місцевого самоврядування про підтвердження здійснення поховання заявником;
  • копія ідентифікаційного номера заявника;
  • особовий рахунок в банку заявника.

Кошти на виплату одноразової грошової допомоги за поданою заявкою виконавцем програми перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (Виконавця заходу).

Допомога призначається за умови реєстрації члена сім’ї загиблого в Сокальському районі.

Розмір допомоги визначається при формування бюджету на відповідний рік та може змінювати при прийняті відповідного рішення

6.9. Компенсація пільг окремих категорій громадян з послуг зв’язку

Право на пільгу з послуг зв’язку мають громадяни, яким передбачено дана пільга відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”,  “Про охорону дитинства”.

Порядок надання пільги надається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. N 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстру осіб, які мають право на пільги».

6.10. Компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи

Реалізується шляхом виплати компенсація вартості проїзду на санаторно – курортне лікування громадянам, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи згідно п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2005 року №936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для використання коштів державного бюджету для використання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи».

6.11. Компенсація інших пільг

Реалізується шляхом:

– компенсації витрат пального особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною «Герою Соціальної Праці» здійснюється відповідно до ст.16 п.18 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме щомісячна виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо з розрахунку 50 літрів високооктанового бензину на місяць відповідно до діючих цін на паливо за наявності особистого транспортного засобу;

– придбання путівок на санаторно – курортне лікування громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» здійснюється відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».

– забезпечення санаторно – курортними путівками здійснюється відповідно до Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. N 187;

 

.- проведення капітального ремонту громадянам на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» здійснюється відповідно до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 565.

1.3. Додаток до Програми соціального захисту окремих категорій громадян на 2016 рік в розділі «Розмір грошових допомог» доповнити розділом 1.7. в наступній редакції:

“1.7. Грошова допомога при загибелі військовослужбовця в зоні АТО виплачується члену сім’ї загиблого, який здійснив поховання в розмірі 15.0 тис.грн.”

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                            Микола Пасько