Р І Ш Е Н Н Я №97 / 15 квітня 2016 року / Про надання дозволу на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_V_ сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №97

15 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про надання дозволу 

на встановлення плати за                                                    

послуги у сфері охорони здоров’я

 

Відповідно до ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України №1138 від 17 вересня 1996 р. «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти»,  враховуючи лист КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  від 25.12.2015р. №3225/01-3 та висновки постійної комісії районної ради з питань з питань охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я, відповідно до п. 13 розділу І Переліку платних послуг, які можуть надаватися в державних та комунальних  закладах охорони здоров’я, вищих медичних навчальних закладах та науково-дослідних установах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1138 від 17 вересня 1996 р.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Голова районної ради                                  Микола Пасько