Р І Ш Е Н Н Я №99 / 15 квітня 2016 року / Про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

_V_ сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №99

15 квітня 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про звернення до Національної ради України

з питань телебачення і радіомовлення щодо

позбавлення телеканалів із проросійською

позицією ліцензії на трансляцію

 

Розглянувши рішення Львівської обласної ради від 26 січня 2016 р. №60 “Про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію ”, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 19, 46 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

 Голова районної  ради                                                      Микола  Пасько


ЗВЕРНЕННЯ

до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією

ліцензії на трансляцію

 

Війна за Україну, її незалежність та самостійність насправді почалась ще задовго до анексії Криму та й, зрештою, задовго до Революцій. І хоч починалася вона без зброї, вбитих та поранених, проте була не менш жорстокою та призвела до сьогоднішніх втрат ­– смерті тисяч патріотів України на сході держави.

Це війна за українську Україну, за можливість позбутися совкових кайданів, які продовжують нам нав’язувати ті, хто ніяк не змириться, що Україна – Незалежна! Сьогодні, у час новітніх технологій, найсильнішою зброєю в усьому світі є, безумовно, інформація, телебачення, Інтернет. І нам прикро спостерігати, що український інформаційний простір – після стількох років боротьби – і далі вщент заповнений продуктом північного сусіда – новітнього окупанта.

Українські телеканали, не соромлячись, транслюють виступи російських артистів, які закликають до повалення України, підтримують анексію Криму та війну на Сході України. Пропагують їхню творчість у Новорічні ніч, ніч, коли тисячі людських облич звернені до телеекранів.

А чи не спопеліли б від сорому перед рідним народом і світовою спільнотою ті телеканали, які своїми бездуховними, примітивними і явно зросійщеними передачами і фільмами намагаються вбити в голову українцям комплекс меншовартості, висміяти і віднести до маргінесу все справді українське – пісню, слово, культуру?!!

Неймовірною наругою над нацією став новорічний ефір телеканалу “Інтер”: огидна вдавана радість, зарозумілість та бундючність російських артистів ще довго щемітимуть у серцях наших співвітчизників.

Телеканал “Інтер” ніколи не вирізнявся патріотичною позицією та проукраїнськими ефірами, варто лише згадати їхні новинні ефіри під час Революції Гідності. Не змінилась їхня інформаційна політика й сьогодні. Більше того – керівництво каналу є послідовним у своєму баченні України як держави повністю залежної від Росії, без власної культури, мови та, зрештою,  гідності.

Саме тому ми, депутати Сокальської районної ради, вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення негайно позбавити телеканал “Інтер” ліцензії на трансляцію, а винних у порушенні Конституції України і Закону України “Про телебачення і радіомовлення” притягти до відповідальності.

 

Прийнято на  V сесії VІІ скликання Сокальської районної ради

Львівської області

15 квітня 2016 року