Р І Ш Е Н Н Я №110 / 16 червня 2016 року / Про звернення Сокальської районної ради Львівської області до Червоноградської місцевої прокуратури

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  VІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №110

16 червня 2016 року                                                             м.Сокаль                  

Про звернення Сокальської районної ради

Львівської області до Червоноградської

місцевої прокуратури

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши Підгайного П.В., Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Звернутись до Червоноградської місцевої прокуратури щодо проведення перевірки законності виділення земельних ділянок під забудову на території Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області за період 2015-2016 років.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червоноградська місцева прокуратура

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо проведення перевірки законності виділення земельних ділянок під забудову на території Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області за період 2015-2016 років

 

 

Просимо провести перевірку щодо законності виділення земельних ділянок під забудову на території Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області за період 2015-2016 років.

Дане звернення мотивується тим, що жителю Острівської сільської ради  Підгайному Петру Васильовичу, який має статус учасника АТО (бойових дій) та отримав поранення під час участі в АТО Острівським сільським головою І. Дидаком порушується надане Підгайному Петру Васильовичу законом право на першочергове отримання земельної ділянки під забудову.

Дана інформація щодо порушених прав на отримання земельної ділянки під забудову була повідомлена учасником бойових дій  Підгайним Петром Васильовичем  16.06.2016 року на засіданні сесії Сокальської районної ради Львівської області.

Просимо здійснити перевірку та невідкладно відреагувати на вище зазначені факти.

 

 

 

 

 

Прийнято на  VІІ сесії

Сокальської районної ради

Львівської області

VІІ скликання

16 червня  2016 року