Р І Ш Е Н Н Я №111 / 16 червня 2016 року / Про звернення до Державної прикордонної служби України щодо вжиття заходів для продовження функціонування пішохідного пункту пропуску “Угринів-Долгобичів”

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  VІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №111

16 червня 2016 року                                                             м.Сокаль               

 

Про звернення до Державної прикордонної

 служби України щодо вжиття заходів

для продовження функціонування пішохідного

 пункту пропуску “Угринів-Долгобичів”

 

Розглянувши численні звернення мешканців Сокальського району, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Державної прикордонної служби України щодо вжиття заходів для продовження функціонування пішохідного пункту пропуску “Угринів-Долгобичів” (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

 Голова районної  ради                                                      Микола  Пасько


Державній прикордонній

                                                             службі України

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

  щодо вжиття  заходів для

продовження    функціонування пішохідного  пункту

пропуску “Угринів-Долгобичів”

 

1 липня 2015 року було відкрито пішохідний пункт пропуску “Угринів-Долгобичів”. Пішоходи та велосипедисти могли перетинати польсько-український кордон у цьому пункті пропуску тільки на засадах експерименту. Пішохідну та велосипедну смуги руху продовжено до 30 червня 2016 року, що дає можливість для розвитку тісних відносин між Сокальським районом і Томашівським та Грубешівським повітами, сприяла написанню нових спільних міжнародних проектів, обміну досвідом. В результаті експерименту пішохідний рух на кордоні виправдав себе. Доцільність збереження пішохідного коридора в Долгобичуві—Угринові як постійного та відкриття їх на інших автомобільних ПП визнала як польська, так і українська сторона.

Для того, щоб було підписано угоду про його продовження ще на 6 місяців, потрібне відповідне рішення Державної прикордонної служби України, якого наразі немає. Через відсутність необхідного рішення Державної прикордонної служби України пілотний проект пішохідного митного пункт пропуску “Угринів-Долгобичів” на кордоні між Україною та Польщею може завершитися 30 червня.

Від імені мешканців Сокальського району просимо терміново вжити заходів та оформити необхідні документи для продовження функціонування пішохідного  пункту пропуску “Угринів-Долгобичів” на постійній основі.

 

 

Прийнято на  VІІ сесії

Сокальської районної ради

Львівської області

VІІ скликання

16 червня  2016 року