Р І Ш Е Н Н Я №112 / 16 червня 2016 року / Про звернення Сокальської районної ради Львівської області щодо недопущення приймання твердих побутових відходів на місцеві сміттєзвалища

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  VІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №112

16 червня 2016 року                                                             м.Сокаль                  

Про звернення Сокальської районної ради

Львівської області щодо недопущення

приймання твердих побутових

відходів на місцеві сміттєзвалища

 

Розглянувши депутатське звернення  від 03. 06. 2016 року № 0603-139 народного депутата України Михайла Бондара  щодо недопущення приймання твердих побутових відходів з м. Львова на місцеві сміттєзвалища у Сокальському районі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відвернення загрози екологічної небезпеки у Сокальському районі, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до міських, сільських та селищної рад Сокальського району щодо недопущення приймання твердих побутових відходів на місцеві сміттєзвалища, що додається.
  2. Направити звернення до міських, сільських та селищної рад Сокальського району.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

 

Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

 

ЗВЕРНЕННЯ                            

до міських, сільських та селищної рад  Сокальського району

 

Розглянувши депутатське звернення  від 03. 06. 2016 року № 0603-139 Народного Депутата України Михайла Бондара, щодо недопущення приймання твердих побутових відходів з м. Львова на місцеві сміттєзвалища у Сокальському районі, враховуючи те що проблема Грибовицького сміттєзвалища, яке забезпечувало прийняття твердих побутових відходів м. Львова, не вирішувалося десятиліттями на  належному рівні, що стало причиною екологічного лиха, та згідно приписів головного санітарного лікаря Львівської області це сміттєзвалище мало бути закритим, ще одинадцять років тому, звертаємось до Вас з проханням врахувати, що сміттєзвалища Сокальського району не здатні в повній мірі забезпечити захоронення  побутових відходів, які продукуються на території району,  тому завезення твердих побутових відходів з-за меж району може створити загрозу екологічної небезпеки у Сокальському районі. Просимо не допускати ввезення на сміттєзвалища, що знаходяться у Сокальському районі, твердих побутових відходів з-за меж району зокрема з м. Львова.    

Прийнято на  VІІ сесії

Сокальської районної ради

Львівської області

VІІ скликання

16 червня  2016 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        ЗВЕРНЕННЯ                 проект

до міських, сільських та селищної рад  Сокальського району

 

Розглянувши депутатське звернення  від 03. 06. 2016 року № 0603-139 народного депутата України Михайла Бондара щодо недопущення приймання твердих побутових відходів з м. Львова на місцеві сміттєзвалища у Сокальському районі, враховуючи те що проблема Грибовицького сміттєзвалища, яке забезпечувало прийняття твердих побутових відходів м. Львова, не вирішується десятиліттями, що стало причиною вже не однієї екологічної катастрофи, та згідно приписів головного санітарного лікаря Львівської області це сміттєзвалище мало бути закритим, ще одинадцять років тому, звертаємось до Вас з проханням врахувати те, що сміттєзвалища Сокальського району не здатні в повній мірі забезпечити захоронення тих побутових відходів, які продукуються на території району,  тому завезення твердих побутових відходів з-за меж району може створити загрозу екологічної небезпеки у Сокальському районі, та не допускати ввезення на сміттєзвалища, що знаходяться у Сокальському районі, твердих побутових відходів з-за меж району зокрема з м. Львова.

 

 

 

 

Прийнято на  VІІ сесії

Сокальської районної ради

Львівської області

VІІ скликання

16 червня  2016 року