Р І Ш Е Н Н Я №114 / 16 червня 2016 року / Про стан автомобільних доріг місцевого значення та заходи щодо їх покращення, утримання та ремонту

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  VІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №114

16 червня 2016 року                                                             м.Сокаль                  

Про стан автомобільних доріг місцевого значення та заходи щодо їх покращення, утримання та ремонту

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства,цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської РДА С.П. Шевчука про стан автомобільних доріг місцевого значення та заходи щодо їх покращення, утримання та ремонту, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства,цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської РДА С.П. Шевчука «Про стан автомобільних доріг місцевого значення та заходи щодо їх покращення, утримання та ремонту» взяти до відома.
  2. Головам місцевих рад забезпечити контроль за використанням і освоєнням коштів бюджетів різних рівнів на реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва.

 

         Голова  районної ради                                  Микола Пасько