Р І Ш Е Н Н Я №115 / 16 червня 2016 року / Про стан пасажирських перевезень та якість надання даних послуг на території Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  VІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №115

16 червня 2016 року                                                             м.Сокаль                  

Про стан пасажирських перевезень та якість

надання даних послуг на території

Сокальського району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про стан пасажирських перевезень на території Сокальського району, з метою покращення ситуації у сфері пасажирських перевезень у Сокальському районі, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва, керуючись ст..43 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію першого заступника голови Сокальської РДА Задолинної І.Р. «Про стан пасажирських перевезень та якість надання даних послуг на території Сокальського району» взяти до відома.
  2. Сокальській райдержадміністрації – організатору пасажирських перевезень, забезпечити якість надання послуг з пасажирських перевезень на території району.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва. 

 

 

Голова районної ради                                                           Микола Пасько