Р І Ш Е Н Н Я №124 / 23 червня 2016 року / Про створення тимчасової контрольної комісії з проведення перевірки звернення Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 VII     сесія ____I___скликання

Р І Ш Е Н Н Я 124

 23 червня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

 

Про створення тимчасової контрольної

 комісії з проведення перевірки  звернення

Сокальської районної організації

профспілки працівників освіти і науки України

 

            У  зв`язку з зверненням Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, відповідно до ст.ст. 15,24 Закону України “ Про статус депутатів місцевих рад”, ст.48 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 125 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання, Положення про депутатські комісії Сокальської районної ради Львівської області,  Сокальська районна рада Львівської області:

 

 ВИРІШИЛА:

 1. Створити тимчасову контрольну комісію для перевірки наведених фактів у зверненні Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України та перевірки фінансово-господарської діяльності Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, в кількості дев’яти чоловік у складі:
 2. Поліщук М.П. – голова
 3. Андрущак П.В.
 4. Плечінь І.Я.
 5. Пограничний В.І.
 6. Солодяк О.М.
 7. Хомяк І.В.
 8. Гуз І.В.
 9. Кожушко О.В.
 10. Сенюк А.І.

 

 1. Тимчасовій контрольній комісії для перевірки наведених фактів у зверненні Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України на наступну сесію районної ради подати свої звіт та пропозиції.

 

 

Голова районної ради                                                                             Микола Пасько