Р І Ш Е Н Н Я № 127 / 23 червня 2016 року / Про внесення змін в Програму організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2015 — 2016 роки

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  _VII___ сесія __VII__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 127

23 червня 2016 року                                                                       м.Сокаль

 

Про внесення змін в  Програму

організації підготовки громадян

до призову і служби  в Збройних

Силах України та виконання

мобілізаційних заходів в Сокальському

районі на 2015 — 2016 роки

 

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою реалізації Закону України “Про оборону України”, Закону України “Про військовий обовязок  і військову службу”, Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Указу Президента України “Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді” від 12.06.2015 року № 334, враховуючи висновки постійної комісії з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в Програму організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2015 — 2016 роки, затверджену рішенням Сокальської районної ради “Про затвердження Програми організації підготовки громадян до призову і служби  в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2015 — 2016 роки” від 20.08.2015р. № 712, наступного змісту:
  • У п. 3 «Виконавці програми» слова «Сокальсько — Червоноградський ОРВК» замінити на слова «Сокальський районний військовий комісаріат».
  • Абзац 5 у підпункті ІІ п. 4 «Основні програмні заходи» викласти в наступній редакції

«5. Створення комп”ютерної мережі для забезпечення обліку призовних ресурсів району. Формування бази даних Сокальського районного військового комісаріату  із залученням громадян, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості, на громадські роботи під час приписки та призову громадян для введення медичних і військово-облікових даних»

  • Розділ VI. «Фінансове забезпечення» викласти в наступній редакції «Головним розпорядником коштів є Сокальська районна державна адміністрація. Кошти на реалізацію Програми виділяються з районного бюджету або з інших джерел не заборонених законодавством. Фінансове управління райдержадміністрації перераховує кошти на рахунок райдержадміністрації (головного розпорядника) відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету, райдержадміністрація фінансує Львівський обласний військовий комісаріат для Сокальського районного військового комісаріату. Виконавець програми –   Сокальський  районний військовий комісаріат.»
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

Голова районної ради                                                                           Микола Пасько