Р І Ш Е Н Н Я №147 / 8 вересня 2016 року / Про стан та перспективи розвитку освітньої галузі Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №147

8 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль                   

 

Про стан та перспективи розвитку

освітньої галузі Сокальського району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Монастирського Р.Т. про стан та перспективи розвитку освітньої галузі Сокальського району, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування ”, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію начальника відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації Монастирського Р.Т. про стан та перспективи розвитку освітньої галузі району взяти до відома.
  2. Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації Львівської області (Р.Т.Монастирський ) спільно з керівниками ЗНЗ та ДНЗ району :

2.1. Продовжити роботу над реалізацією Програми розвитку освіти Сокальського району на 2013-2017рр .

2.2. Спільно з органами місцевого самоврядування спрогнозувати мережу навчальних закладів району в контексті адміністративно-територіальної реформи.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти,культури, туризму та духовного розвитку.

 

 

Голова районної ради                                           Микола Пасько