Р І Ш Е Н Н Я №148 / 15 вересня 2016 року / Про cтан розвитку фізичної культури та спорту Сокальського району за І півріччя 2016 року

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №148

15 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль                 

 

Про cтан розвитку

фізичної культури та

спорту Сокальського району

за І півріччя 2016 року

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мандрика А.В. про стан розвитку  фізичної культури та спорту Сокальського району за І півріччя 2016 року, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію про стан розвитку фізичної культури та спорту Сокальського району за І півріччя 2016 року взяти до відома.
  2. Рекомендувати відділу освіти Сокальської райдержадміністрації надавати спортивні зали загальноосвітніх навчальних закладів для підготовки збірних команд району до обласних змагань на пільгових умовах.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                           Микола Пасько