Р І Ш Е Н Н Я №159 / 29 вересня 2016 року / Про внесення змін в План роботи Сокальської районної ради VII скликання на 2016 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №159

29 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль     

 

Про внесення змін в План роботи

Сокальської районної ради

VII скликання  на 2016 рік

 

Керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; враховуючи звернення депутата Кожушка О.В., висновки постійної комісії з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни у План роботи Сокальської районної ради VII скликання на 2016 рік, затверджений рішенням Сокальської районної ради Львівської області №16 від 26 листопада  2016 року наступного змісту:

Доповнити розділ «IV квартал» пунктом 7 наступного змісту:

«7. Звіт районної державної адміністрації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2016 рік», відповідальним за підготовку якого визначити Сокальську РДА.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

 

Голова районної ради                                               Микола Пасько