Р І Ш Е Н Н Я №166 / 29 вересня 2016 року / Про внесення змін в Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2016 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №166

29 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль     

 

Про внесення змін в Програму підтримки

розвитку пріоритетних та наймасовіших видів

спорту  (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт)

в Сокальському районі на 2016 рік

 

Керуючись пунктом 17 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”; враховуючи звернення депутата Поліщука М.П., висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я,  молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни у районну Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту  (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2016 рік, затверджену рішенням Сокальської районної ради від 12.01.2016 року № 42, (зі змінами від 08.04.2016р.) наступного змісту:

1.1. Розділ ІІ. Мета Програми викласти в наступній редакції:

Програма підтримки розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та велоспорту спрямована на забезпечення планомірного вирішення проблем розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та велоспорту в регіоні, створення передумов для успішної підготовки, участі та досягнення відповідних результатів юнацькою волейбольною командою «Соколяни» в чемпіонаті України, юнацькою командою ДЮСШ «Буг» в дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, ВК «Сокіл-Сокаль» в чемпіонаті області, Всеукраїнських та міжнародних турнірах  з волейболу та збірною командою району в чемпіонаті України з легкої атлетики.

1.2. В розділі IV “Заходи Програми.” абзац четвертий викласти в наступній редакції: Фінансова підтримка ВК «Сокіл-Сокаль»  щодо підготовки (проведення навчально – тренувальних зборів) та участі в обласних змаганнях, Всеукраїнських та міжнародних турнірах  з класичного та  пляжного волейболу.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

 

Голова районної  ради                                                      Микола Пасько