Р І Ш Е Н Н Я №169 / 29 вересня 2016 року / Про звернення щодо негайного вжиття заходів для реалізації Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №169

29 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль     

 

Про звернення щодо негайного вжиття

заходів для реалізації Програми

«Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки»

 

Зважаючи на наближення складних погодних умов (низькі температури, висока вологість), що супроводжують осінньо-зимовий період, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Сокальської РДА, Львівської ОДА, Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо негайного вжиття заходів для реалізації Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

 

Голова районної  ради                                                      Микола Пасько


Сокальська РДА

 

Львівська ОДА

 

Служба автомобільних доріг у Львівській області                                                

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо негайного вжиття заходів для реалізації Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки»

 

Сокальською районною радою Львівської області прийнято Програму «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки». У 2016 році на реалізацію вказаної Програми з районного бюджету виділено 11,5 млн. грн., зокрема 12 січня 2016 року – 4 млн. грн, 1 червня 2016 року – 7,5 млн. грн. Кошти скеровано міжбюджетними трансфертами бюджетам міст, сіл та селища. Місцевими радами укладено відповідні угоди та подано усі необхідні документи у Службу автомобільних доріг у Львівській області, проте на сьогодні, із запланованих, ремонтні роботи не розпочато на території наступних місцевих рад: Бобятинська, Варязька, Волицька, Волсвинська, Карівська, Княжівська, Лучицька, Межирічанська, Свитазівська, Скоморохівська, Тартаківська, Телязька.

Враховуючи наближення складних погодних умов (низькі температури, висока вологість), що супроводжують осінньо-зимовий період, просимо негайно вжити заходів щодо реалізації Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» та терміново розпочати роботи по ремонту автомобільних доріг у вищезазначених територіальних громадах.

 

 

Прийнято на X сесії

Сокальської ради

VІІ скликання

29 вересня 2016 року