Р І Ш Е Н Н Я № 174 / 13 жовтня 2016 року / Про звернення до Сокальської РДА, Львівської ОДА та Львівської обласної ради, Кабінету Міністрів України щодо представлення до почесного звання України “Заслужений діяч мистецтв України”

        СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

                                                              ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 XI     сесія _VII_скликання

 Р І Ш Е Н Н Я  № 174

     13 жовтня  2016 року                                                                            м.Сокаль                    

                                 

Про звернення до Сокальської РДА,

Львівської ОДА та Львівської обласної ради,

Кабінету Міністрів України щодо

 представлення до почесного звання України

“Заслужений  діяч мистецтв України”

 

Розглянувши депутатське звернення М. Поліщука від 03.10.2016 року про клопотання щодо представлення до почесного звання України “Заслужений діяч мистецтв  України” – Покотюку Анатолію Стратоновичу за особистий вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України, значний внесок у національно-культурне відродження нашої держави, керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звернутися до Сокальської РДА, Львівської ОДА, Львівської обласної ради та Кабінету Міністрів України щодо представлення до присвоєння почесного звання України “Заслужений діяч мистецтв України” Покотюку Анатолію Стратоновичу, засновнику художнього музею “Людина. Земля. Всесвіт” у місті Сокалі.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

      Голова районної ради                                                     Микола  Пасько