Р І Ш Е Н Н Я №183 / 11 листопада 2016 року / Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №183

   11  листопада 2016 року                                                     м.Сокаль                

                       

Про внесення змін до Програми

соціального захисту окремих категорій

населення Сокальського району на 2016 рік

 

Керуючись п.16 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2016 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 12 січня 2016 року№39, (далі – Програма) саме:

1.1. Підпункт 3 пункту 6.11. «Компенсація інших пільг» доповнити словами:

Заявник, який має статус сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув під час участі в зоні АТО та має право на проведення безоплатного капітального ремонту відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» може отримати грошову допомогу на проведення капітального ремонту власними силами, подавши відповідну заяву. Розмір грошової допомоги  не може перевищувати визначеного розміру капітального ремонту житла відповідно до порядку затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р. N 565.

У разі отримання грошової допомоги на проведення капітального ремонту власними силами втрачається право на проведення капітального ремонту відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на період визначений чинним законодавством.

 

  • Пункту 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» доповнити підпунктом 12. наступного змісту:

Грошова допомога сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби в зоні АТО

Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги.

 

1.3. Пункт 6  «Порядок реалізації заходів Програми» доповнити підпунктом 6.12. наступного змісту:

Грошова допомога сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби в зоні АТО

 

Грошова допомога сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби в зоні АТО виплачується у разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти.

Для одержання грошової допомоги заявник звертається з заявою, яка виноситься на  розгляд комісії.

До заяви додаються (копія документа що підтверджує статус сім’ї загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби в зоні АТО; документи, які підтверджують певні обставини на вирішення яких необхідно кошти).

Рішення про виділення грошової допомоги та її розмір приймається комісією, створеною розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Визначений комісією розмір допомоги, затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Кошти на виплату одноразової допомоги перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).

Виконавець заходу виплачує кошти одержувачу на особовий рахунок заявника.

1.4. Пункт 1.4. Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій громадян на 2016 рік в розділі «Розмір грошових допомог» доповнити:

Додаткова грошова допомога на придбання ліків виплачується одноразово постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії в розмірі 800 грн.

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько