Р І Ш Е Н Н Я №186 / 16 листопада 2016 року / Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення додаткових коштів на заробітну плату працівників освіти та охорони здоров’я

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я 186

16 листопада 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про звернення до Верховної  Ради України,

Кабінету Міністрів України,  Львівської

обласної державної адміністрації

щодо виділення додаткових коштів

на заробітну плату працівників освіти та

охорони здоров’я

 

Розглянувши листи відділу освіти Сокальської РДА, КЗСРР ЛО «Сокальська ЦРЛ» щодо додаткової потреби у коштах на оплату праці, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення додаткових коштів на заробітну плату працівників освіти та охорони здоров’я (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

Голова районної  ради                                                      Микола Пасько


                                                                   Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України  

                                                                   Львівській обласній

                                                                   державній адміністрації

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо виділення додаткових коштів на заробітну плату працівників освіти та охорони здоров’я

 

Згідно  з Бюджетним Кодексом України та Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» на оплату видатків поточного характеру в галузях освіти та охорони здоров’я  Сокальському району були виділені кошти освітньої та медичної субвенції. Розмір передбачених в Державному бюджеті вище згаданих субвенцій не забезпечує належну потребу у фінансуванні заробітної плати працівників освітніх та медичних закладів, а саме:

– по закладах освіти, з виділених на 2016 рік  Сокальському району     82,5 млн. грн.  на заробітну плату з нарахуваннями,  не вистачає 3,2 млн. грн. освітньої субвенції;

– по медичних закладах, з виділених на 2016 рік Сокальському району

46,5 млн. грн. на заробітну плату з нарахуваннями, не вистачає 2,5 млн. грн. медичної субвенції.

Також інформуємо Вас про те, що в грудні  2015 року з перевиконання дохідної частини районного бюджету було виділено кошти на забезпечення заробітною платою (з нарахуваннями) працівників установ освіти та охорони здоров’я  на суми відповідно 4,7 млн. грн та 3,7 млн грн, які мали б бути профінансовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. При прийнятті районного бюджету на 2016 рік, також були додатково виділені кошти на дані потреби .

Зважаючи на постійні проблеми з фінансуванням вугільної галузі, та той факт, що за останні 10 років Сокальський район не отримав жодного інвестиційного проекту, який  б забезпечив робочими місцями населення, а відповідно й надходження до бюджетів різних рівнів, ми депутати Сокальської районної ради Львівської області, вважаємо, що кошти які є в районному бюджеті повинні бути першочергово спрямовані на покращення інфраструктури та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району..

На підставі вищенаведеного, з метою забезпечення належними освітніми і медичними послугами жителів Сокальського району та недопущення підвищення рівня соціальної напруги серед населення, звертаємося до Вас з проханням надати у 2016 році з Державного бюджету України  додаткові кошти для забезпечення функціонування освітньої та медичної галузей Сокальського району.

Також просимо при підготовці та прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» врахувати реальну потребу фінансового ресурсу для забезпечення належного функціонування освітньої та медичної галузей Сокальського району.

Розуміємо складну ситуацію в державі, але надіємось на Ваше розуміння та  підтримку.

 

Прийнято на XII сесії Сокальської

районної ради Львівської області

VІІ скликання 11  листопада  2016 року