Р І Ш Е Н Н Я №188 / 16 листопада 2016 року / Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №188

   16  листопада 2016 року                                                     м.Сокаль                

                       

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 31. 10. 2016 року №190 Відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації, від 12. 09. 2016 року № 265 Тудорковицької сільської ради Сокальського району Львівської області, враховуючи погодження Відділу освіти  Сокальської районної державної адміністрації, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-
ВИРІШИЛА:

  1. 1.    Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 10,0 м. кв., що знаходиться за адресою с. Войславичі вул. Б. Хмельницького, 34, Тудорковицькій сільській раді  для встановлення твердопаливного котла, як для бюджетної установи, з орендною платою 1 грн. в рік, без проведення конкурсу.                             .
  2. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Забузької ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 185,1 кв.м., що знаходиться за адресою с. Забужжя вул. І. Франка, 55, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу,з орендною платою 1 грн. в рік, як для бюджетної організації.
  3. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Острівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 160,8 кв.м., що знаходиться за адресою с. Острів вул. Л. Українки, 14, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.
  4. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст., №3 загальною площею 298,2 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу з орендною платою 1 грн. в рік, як для бюджетної організації.
  5. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 283,7 кв.м., що знаходиться за адресою с. Тартаків пр. Шевченка, 2, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу, як для бюджетної організації.
  6. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Княжівської ЗШ І-ІІІ ст., загальною площею 162,0 кв.м., що знаходиться за адресою с. Княже вул. Центральна, 60, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік , як для бюджетної організації.
  7. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4, загальною площею 288,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Героїв УПА, 18, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.
  8. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення спортивного залу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, загальною площею 180,0 кв.м., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Сонячна, 1, з відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації для проведення групами ДЮСШ «Буг» навчально-тренувальних занять з футболу за погодженим графіком, з орендною платою 1 грн. в рік ,  як для бюджетної організації.

 

 

 

 

  1. 9.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 

                 Голова районної ради                                      Микола Пасько