Р І Ш Е Н Н Я №197 / 16 листопада 2016 року / Про звіт ТзОВ „Скорпіон” про виконання умов концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вул. Шептицького,72

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №197

   16  листопада 2016 року                                                     м.Сокаль                

 

 

Про звіт  ТзОВ „Скорпіон” про

виконання умов концесійного договору

цілісного майнового комплексу

кінотеатру та гаражів за адресою     

 м. Сокаль, вул. Шептицького,72

 

Заслухавши звіт головного бухгалтера ТзОВ „Скорпіон” про виконання умов  концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул.. Шептицького,72 між Сокальською районною радою та ТзОВ „Скорпіон”, керуючись, ст.43  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про концесії», Господарським Кодексом України, враховуючи значну заборгованість зі сплати концесійних платежів, постійне невиконання умов договору концесії зі сторони концесіонера, висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Звіт ТзОВ „Скорпіон” про виконання умов концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул.. Шептицького,72 між Сокальською районною радою та ТзОВ „Скорпіон” взяти до відома.
  2. Виконання концесіонером ТзОВ «Скорпіон» умов концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул.. Шептицького,72 між Сокальською районною радою та ТзОВ „Скорпіон” визнати незадовільним.
  3. Зобов’язати голову Сокальської районної ради Паська М.М. та Концесіонера ТзОВ «Скорпіон» протягом місяця укласти угоду про погашення заборгованості з концесійної плати.
  4. Зобов’язати ТзОВ «Скорпіон» протягом двох місяців подати на затвердження сесії Сокальської районної ради проект реконструкції цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул.. Шептицького,72.
  5. Звернутися до Концесіонера з пропозицією розірвання в місячний термін концесійного договору цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів, що знаходяться за адресою м. Сокаль, вул.. Шептицького,72 між Сокальською районною радою та ТзОВ „Скорпіон”за погодженням сторін.
  6. Голові Сокальської районної ради Паську М. М. звернутися з позовом до суду про стягнення з ТзОВ „Скорпіон” заборгованості з концесійних платежів та штрафних санкцій.
  7. 7. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 

                 Голова районної ради                                      Микола Пасько