Р І Ш Е Н Н Я №199 / 16 листопада 2016 року / Про депутатський запит Плечіня І.Я.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №199

16 листопада 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Плечіня І.Я.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Плечіня І.Я., адресований голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. щодо захисту мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Плечіня І.Я., адресований голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. щодо захисту мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради.
  2. Голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. розглянути депутатський запит Пелиху О.З. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

  Голова районної ради                                                     Микола Пасько