Р І Ш Е Н Н Я №201 / 16 листопада 2016 року / Про звернення до Сокальської РДА щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

XІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я 201

16 листопада 2016 року                                                             м.Сокаль

 

Про звернення до Сокальської РДА

щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин

та Лешків Варязької сільської ради

 

 

Розглянувши депутатський запит Плечіня І.Я., заслухавши звернення депутата Хомяка І.В., відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Сокальської РДА щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради при розгляді справи за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді» (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

 

Голова районної  ради                                                      Микола Пасько


Сокальській районній державній адміністрації

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо захисту інтересів мешканців сіл Русин

та Лешків Варязької сільської ради

 

На розгляді в Господарському суді Львівської області знаходиться  справа №914/2527/16 за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді».

Названим розпорядженням затверджено технічну документацію по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді для 256 мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради Сокальського району, на основі яких ними оформлено державні акти на право власності на земельні ділянки. Мешканці вказаних сіл відповідно до вимог чинного законодавства України по розпаювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям сільськогосподарських підприємств, оформили право власності на ці земельні ділянки, їх використовують для вирощування сільськогосподарських культур. Оскільки села Русин та Лешків розташовані далеко від великих міст і відповідно поблизу немає промислових підприємств, то для багатьох жителів сіл дохід від вирощеного урожаю або дохід від передачі земельної ділянки в оренду є основним для проживання. Позбавлення людей землі позбавить їх засобів до існування.

З незрозумілих підстав Перший заступник військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України подає позов про скасування розпорядження голови Сокальської РДА та належності земель загальною площею – 900,0538 га, які зазначенні в Розпорядженні №55 від 21.02.2005 р., до складу земель оборони.

Зважаючи на вищенаведене, просимо вжити всіх заходів для захисту інтересів мешканців сіл Русин та Лешків Варязької сільської ради при розгляді справи за позовом Першого заступника військового прокурора Львівського гарнізону в інтересах держави в особі Адміністрації Державної прикордонної служби України, м. Київ, Військової частини 2144 Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, м. Львів до Сокальської районної державної адміністрації Львівської області про скасування розпорядження голови Сокальської РДА від 21.02.2005 року №55 «Про затвердження технічної документації по видачі державних актів на право власності на землю взамін сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) по Варязькій сільській раді»

 

Прийнято на XII сесії Сокальської

районної ради Львівської області

VІІ скликання 16  листопада  2016 року