Р І Ш Е Н Н Я №206 / 22 листопада 2016 року / Про звернення до Львівської ОДА, Львівської обласної ради щодо вжиття заходів для відкриття школи у с.Пристань

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХIІІ  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 206

22 листопада 2016 року                                                                         м.Сокаль

    

    Про звернення до Львівської ОДА, Львівської обласної

ради щодо вжиття заходів для відкриття школи у с.Пристань

 

Заслухавши звернення депутатів Глушко П.І, Сенюка А.І., керуючись ст.ст. 140,144 Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Звернутись до Львівської ОДА, Львівської обласної ради щодо вжиття заходів для відкриття школи у с.Пристань, зокрема будівництва електропідстанції та введення об’єкта в експлуатацію (звернення додається).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

 

 

 

 

Голові Львівської ОДА

                                                                         п. Синютці О.М.

 

                                                                         Голові Львівської обласної ради

                                                                         п. Ганущина О.О.

                                                                                                    

 

Звернення

щодо вжиття заходів для відкриття школи у с.Пристань, зокрема будівництва електропідстанції та введення об’єкта в експлуатацію

 

Починаючи з 1988 року у селі Пристані ведеться будівництво нової школи. Через недостатнє фінансування будівництво затягнулося на роки. Стара школа знаходиться в поганому стані (протікає дах).

Попередньо Сокальська районна державна адміністрація повідомляла, що відкриття нової школи заплановане на жовтень, а тепер на грудень 2016року.

Основна з причин перенесення дати відкриття нового приміщення – відсутність електропідстанції та електропостачання приміщення.

Просимо Вас вжити заходів та допомогти у вирішенні питання щодо встановлення (будівництва) електропідстанції та підключення до електропостачання приміщення нової Пристанської ЗШ I-II ст. з метою її відкриття.

 

 

Прийнято на XІІІ сесії

VІІ скликання Сокальської районної ради Львівської

області

22 листопада 2016 року