Р І Ш Е Н Н Я № 212 / 16 грудня 2016 року / Про вилучення з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” та передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Великомостівської міської ради нежитлової будівлі за адресою м. Великі Мости, вул. Львівська, 44

                           СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХІV  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 212

16 грудня 2016 року                                                                         м.Сокаль

 

Про вилучення з оперативного

  управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ”

  та передачу зі спільної комунальної власності

  територіальних громад Сокальського району

  в комунальну власність територіальної

  громади Великомостівської міської ради

  нежитлової будівлі за адресою

  м. Великі Мости, вул. Львівська, 44

 

Розглянувши звернення Великомостівської міської ради від 06.10.2016р. за № 458/02-09, керуючись п. 20 ст. 43, п. 4 ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарським Кодексом України, враховуючи попереднє погодження КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та висновок постійної депутатської комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –
ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Великомостівської міської ради нежитлову будівлю за адресою м. Великі Мости, вул. Львівська, 44.
  2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання – передачі та забезпечити процедуру приймання – передачі нежитлової будівлі за адресою м. Великі Мости, вул. Львівська, 44, у відповідності з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

Голова районної ради                                                                Микола Пасько