Р І Ш Е Н Н Я №221 / 23 грудня 2016 року / Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів для завершення робіт на об´єктах із високим ступенем будівельної готовності

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XV  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №221

  23  грудня 2016 року                                                     м.Сокаль

 

Про звернення до Верховної  Ради України,

Кабінету Міністрів України,  Львівської

обласної державної адміністрації

щодо виділення коштів для завершення робіт

на  об´єктах із високим ступенем

будівельної  готовності

 

Розглянувши звернення депутатів Солодяка О.М., Сенюка А.І., відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів для завершення робіт на об´єктах із високим ступенем будівельної  готовності  (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

 

 

Голова районної  ради                                                      Микола Пасько


                                                                   Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України  

                                                                  

                                                                   Львівській обласній

                                                                    державній    адміністрації

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо виділення коштів для завершення робіт на об´єктах із високим ступенем будівельної  готовності

 

 

Понад 20 років на  території Сокальського району Львівської області  триває будівництво нової школи в с.Пристань на 150 учнів з двома дошкільними групами та фельдшерсько-акушерським пунктом. Готовність об´єкта – майже 90 відсотків. У зв’язку із недостатнім фінансуванням, роботи тривають дуже повільно,  відсутня можливість завершити  об´єкт у найкоротші строки. Орієнтовна потреба в коштах для завершення робіт – 9,3 млн. гривень.

Подібна ситуація склалася з будівництвом дитячого садка-ясел на 90 місць в с.Сілець Сокальського району (будівництво розпочато у 2011 році, готовність об´єкта майже 70 %, орієнтовна потреба в коштах для завершення робіт та придбання обладнання -11,4 млн. грн)  та будівництвом критого басейну 12,6 х 6,15 метра та чотирьох ванних кімнат для Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I—III ступеня  ім.Т. Шевченка  (роботи розпочато у 2010 році, готовність – 53 %, орієнтовна потреба в коштах для завершення робіт – 5,4 млн. гривень).

Враховуючи соціальну важливість завершення робіт з будівництва перелічених вище шкіл та садка-ясел,  з метою недопущення розпорошення коштів для фінансування значної кількості об´єктів, просимо при розподілі коштів у 2017 році, виділити кошти на фінансування робіт на об´єктах з високим ступенем готовності, зокрема зазначених вище.

 

Розуміємо складну ситуацію в країні, але сподіваємось на Вашу підтримку та допомогу

 

                                                                 Прийнято на XV сесії Сокальської

                                                              районної ради Львівської області

                                                                 VІІ скликання 23  грудня  2016 року