Р І Ш Е Н Н Я №224 / 23 грудня 2016 року / Про депутатський запит Поліщука М.П.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__XV  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №224

  23  грудня 2016 року                                                     м.Сокаль

 

Про депутатський запит

Поліщука М.П.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит Поліщука М.П., адресований голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. щодо надання інформації, поданої до Львівської ОДА стосовно пропозиції Сокальської РДА по створенню об’єднаних територіальних громад у Сокальському районі, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит Поліщука М.П., адресований голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. щодо надання інформації, поданої до Львівської ОДА стосовно пропозиції Сокальської РДА по створенню об’єднаних територіальних громад у Сокальському районі.
  2. Голові Сокальської районної державної адміністрації Пелиху О.З. розглянути депутатський запит Поліщука М.П. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

  Голова районної ради                                                     Микола Пасько