Р І Ш Е Н Н Я №149 / 15 вересня 2016 року / Про стан лісових насаджень у Сокальському районі

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

__X  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №149

15 вересня 2016 року                                                             м.Сокаль     

 

Про стан лісових насаджень у

Сокальському районі

 

Відповідно до статі 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   заслухавши інформацію керівника Сокальського ДЛГП «Галсільліс» Дем’яновича М.М., головного лісничого ДП «Радехівського лісомисливського господарства» Андрейціва С.М., головного лісничого ДП «Рава-Руського лісового господарства» Музики М.М. та головного лісничого ДП «Жовківського лісового господарства» Соболя Ю.П., Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію керівника Сокальського ДЛГП «Галсільліс» Дем’яновича М.М., головного лісничого ДП «Радехівського лісомисливського господарства» Андрейціва С.М., головного лісничого ДП «Рава-Руського лісового господарства» Музики М.М. та головного лісничого ДП «Жовківського лісового господарства» Соболя Ю.П. взяти до відома.

  1. В зв’язку з масовим всиханням насаджень сосни звичайної стан лісових насаджень в Сокальському районі визнати незадовільним.
  2. Звернутись до лісогосподарських підприємств відтермінувати рубки головного користування до закінчення проведення санітарних рубок по стану: ( сухостій, пошкоджені дерева в наслідок масового всихання лісів ). Санітарні рубки зарахувати в ліміт головного користування.
  3. Звернутись в ДСЛГ „Львівлісозахист” проводити моніторинг насаджень з метою встановлення осередків пошкоджених насаджень з початку вегетаційного періоду та в кінці вегетаційного періоду з метою планування заходів щодо оздоровлення насаджень.
  4. Відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА провести обстеження стану лісових насаджень із залученням депутатів місцевих рад та виконавців робіт по районних програмах. Результати обстеження подати на розгляд профільної депутатської комісії районної ради.
  5. Сокальській районній раді Львівської області спільно з Сокальською РДА звернутися до ДП «Львівліс», Львівської ОДА, Кабінету Міністрів України про створення Сокальського держлісгоспу
  6. Голові Сокальської районної ради звернутися до Кабінету Міністрів України щодо розроблення програми з фінансування робіт на території Сокальського району з метою впровадження заходів з оздоровлення лісів.
  7. Рекомендувати рубки головного користування на території Сокальського району проводити виключно в зимовий період (грудень, січень, лютий).
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

 

Голова районної ради                                                           Микола Пасько