Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА»

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОЕКТ

сесія _________скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

2017 року м.Сокаль

Про затвердження нормативної грошової оцінки

земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА»

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування складських приміщень з об’єктами торгівлі, що надається в оренду ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА» на території Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 25 серпня 2016 року №1414 , керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села Сокальська районна рада Львівської області

вирішила:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування складських приміщень з об’єктами торгівлі, що надається в оренду ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА» на території Хоробрівської сільської ради (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну., Львівської області:

– земельна ділянка площею 0,9734 га, кадастровий номер 4624885700:05:000:0255, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 1654099 грн., в тому числі за І кв. м. – 169,93 грн.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

Голова районної ради

Микола Пасько