Р І Ш Е Н Н Я №228 2 лютого 2017 року Про вступ в асоціації

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVI  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 228

2  лютого 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про вступ в асоціації

 

Розглянувши лист Асоціації рад Сокальщини №74 від 15 грудня 2016 року, Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» №12/В-01 від  20.01.2017р., з метою набуття членства в Асоціації рад Сокальщини, що створена для вирішення проблем розвитку Сокальського району та створення ефективного механізму покращення соціально-економічної ситуації в даному регіоні, об’єднання зусиль місцевих рад Сокальщини, а також з метою вирішення проблем розвитку чотирьох областей, що входять до Міжрегіональної Асоціації “Карпатський єврорегіон”, для створення сприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату, керуючись    п. 15 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», враховуючи висновки постійної комісії з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Вступити до Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна».
  2. Визнати Статут Асоціації рад Сокальщини та вступити до Асоціації рад Сокальщини..
  3. Делегувати повноваження голові Сокальської районної ради Львівської області Паську М.М. представляти Сокальську районну раду Львівської області в Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон “Карпати – Україна”, в Асоціації рад Сокальщини.
  4. Щорічно при формуванні бюджету передбачити кошти для сплати членських внесків.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

Голова районної ради                                                             Микола Пасько