Р І Ш Е Н Н Я №229 2 лютого 2017 року Про вилучення з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” та передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради житлових приміщень за адресою с. Хоробрів вул. Шевченка, 40а.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVI  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 229

2  лютого 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

  Про вилучення з оперативного

  управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ”

  та передачу зі спільної комунальної власності

  територіальних громад Сокальського району

  в комунальну власність територіальної

  громади Хоробрівської сільської ради

  житлових приміщень за адресою

  с. Хоробрів вул. Шевченка, 40а.

 

Розглянувши звернення Хоробрівської сільської ради від 09.12.2016р. за № 417/02-21, керуючись п. 20 ст. 43, п. 4 ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарським Кодексом України, враховуючи попереднє погодження КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та висновок постійної депутатської комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вилучити з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради житлові приміщення загальною площею 58,6 м. кв., що знаходяться в будівлі Хоробрівської лікарської амбулаторії за адресою с. Хоробрів, вул. Шевченка, 40а.
  2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання – передачі та забезпечити процедуру приймання – передачі житлових приміщень загальною площею 58,6 м. кв., що знаходяться в будівлі Хоробрівської лікарської амбулаторії за адресою с. Хоробрів, вул. Шевченка, 40а, у відповідності з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                             Микола Пасько