ПРОТОКОЛ № 8 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій 02 лютого 2017р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ № 8

засідання постійної комісії

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

02 лютого  2017р.                                                                                                          м. Сокаль

 

 

Час роботи комісії:
початок роботи: 9 год. 45 хв.
закінчення роботи: 10 год. 00 хв.

 

Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії, Марцинюк В.П., Хом’як І.В., Іванчина О.А.  – члени постійної комісії.

Запрошені: Бермес C.О. – начальник  відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, Ходор С.П. – депутат районної ради, Тарасюк О.П. – начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської  РДА,  Гринюк О.Є. – спеціаліст І категорії фінансово-господарського відділу Сокальської районної ради.

Відсутні: Надорожна Г.Я. – секретар постійної комісії

 

Слухали:  Сенюка А.І –  щодо початку роботи  засідання комісії.

Вирішили : розпочати роботу комісії

Голосували : за – 5 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.

 

Слухали:  Сенюка А.І. – про обрання секретаря засідання постійної депутатської комісії.

Виступили: Сенюк А.І. – який запропонував вибрати секретарем засідання комісії Веклина М.Т.

Вирішили: Обрати секретарем засідання постійної депутатської комісії Веклина М.Т.

Голосували: за – 4, проти – 0, утримались – 1

 

 

Порядок денний:

  1. 1. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
  2. 2. Розгляд листів та звернень.

 

 

  1. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 

Слухали: Сенюка А.І.  який ознайомив присутніх з технічними документаціями.

Виступили: Бермес С.О., який детально ознайомив присутніх з даним питанням.

Сенюк А.І., який повідомив, що до Сокальської районної ради звернулися громадяни щодо  затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для оформлення спадщини Кітор Галина Володимирівна (ділянка знаходилася у власності Кітор Ярослава Васильовича на території Варязької сільської ради) і Хахула Ірина Ігнатівна (ділянка знаходилася у власності Сачок Василя Григоровичана території Стенятинської сільської ради) та  запропонував рекомендувати сесії розглянути даний проект рішення.

Вирішили: рекомендувати сесії розглянути даний проект рішення.

 Голосували : за – 5 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.

 

 

2.Розгляд листів та  звернень.

Лист відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (від 03.01.2017 №17-1318-0.3-2/2-17) – про надіслання проекту рішення щодо затвердження  технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (що належали Кітору Я.В. (Варязька сільська рада) та Сачку В.Г. (Стенятинська сільська рада)) – лист та проект рішення  розглянуто комісією та питання винесене на розгляд чергової сесії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                             А.І.Сенюк    

 

Секретар  засідання  постійної комісії                                     М.Т.Веклин