ПРОТОКОЛ № 16 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій: від «23» «24» березня 2017р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ № _16

засідання постійної комісії
з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

від «23» «24» березня 2017р.

 

Присутні:

Голова постійної комісії:    Пограничний Володимир Ігорович

Члени постійної комісії:  Козійчук Юрій Богданович, Волос Роман Ярославович, Криштоф Олег Степанович,  Монастирський Роман Теофілійович,  Петрашкевич Богдан Григорович, Плечінь Ігор Якович, Шевчук Роман Миколайович, Кожушко Олег Васильович.

Відсутні:    Глушко Петро Іванович, Дем’янович Микола Михайлович, Гуз Ігор Володимирович, Мороз Ігор Васильович.

 

Запрошені:  Розпорядники бюджетних коштів, керівник апарату РДА, начальник фінансового управління РДА, представники поліції, представники прикордонних застав району, військомату.

1.СЛУХАЛИ:Про обрання секретаря постійної депутатської комісії.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який запропонував на засідання 23 березня 2017 року Козійчука Ю.Б.

ВИРІШИЛИ: обрати секретарем постійної депутатської комісії на засідання 23 березня 2017 року Козійчука Юрія Богдановича.

ГОЛОСУВАЛИ: за- 8 депутатів.

проти – 0

утримались – 0

2.СЛУХАЛИ Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який запропонував затвердити порядок денний засідання комісії на два дні:23 та 24 березня 2017 року.

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії на два дні 23 та 24 березня 2017 року.

ГОЛОСУВАЛИ:  за- 8

проти-0

утримались- 0

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

№ п/п Назва Хто доповідає
1. Звіти розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік.
2. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік.
3. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду „Карітас” – Сокаль на 2017 рік.
4. Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік
5. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік.
6. Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Сокальського району на 2017 рік.
7. Про  затвердження Програми розроблення Схеми території Сокальського району на 2017 рік.
8. Про затвердження Цільової програми ведення містобудівного кадастру у Сокальському районі на 2017 рік.
9. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 – 2020 роки
10. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік.
11. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в  районних засобах масової інформації  на 2017 рік
12. Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в районній газеті “Голос з-над Бугу” на 2017 рік
13. Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства “Телерадіокомпанія “Сокаль” на 2017 рік
14. Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік.
15. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік
16. Про затвердження Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки.
17. Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки відділу прикордонної служби „Павловичі” Львівського прикордонного загону на 2017 рік.
18. Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Сокальського району на 2017 рік.
19. Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік.
20. Про затвердження Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг  Сокальської  районної державної адміністрації  на 2017 рік.
21. Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2017 рік
22. Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району на 2017 рік.
23. Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району на 2017 рік.
24. Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2017 рік.
25. Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2017 рік.
26. Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2017 – 2019 роки.
27. Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання.
28. Про Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік.
29. Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Сокальського району
30. Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки»
31. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки.
32. Про внесення змін до Регіональної програми протипожежного захисту торфовищ на період 2016 – 2021 року у Сокальському районі.
33. Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки
34. Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015-2017 роки та прогноз до 2018 року
35. Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації, надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.
36. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік.
41 Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” на 2016-2019 роки.
42 Про внесення змін до Програми „Дороги Сокальщини на 2015 – 2017 роки”
43 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2016 році.
44 Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2017 рік.
45 Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2016 рік
46 Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.
47 Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

 

3.СЛУХАЛИ: Звіти розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік.

ВИСТУПИЛИ: начальник відділу соціального захисту населення  Сокальської РДА Огінський В.Б. по програмах соціального захисту окремих категорій  населення Сокальського району за 2016 рік., заступник голови районної ради Бойко В.І. по програмах розпорядниками коштів яких була районна рада; керівник апарату Сокальської РДА по програмі підтримки органів виконавчої влади; начальник відділу казначейства у Сокальському районі Ковалик С.О.; начальник відділу культури та туризму Сокальської РДА Михайлюк М.В. по програмах підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району та збереження об’єктів культурної спадщини; начальник відділу освіти Сокальської РДА Монастирський Р.Т. по програмах відділу освіти; начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мандрик А.В. по програмах облаштування дитячих ігрових майданчиків у Сокальському районі та підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту у Сокальському районі; начальник фінансового управління Сокальської РДА Леонова Г.С. по програмах розпорядниками коштів яких було фінансове управління Сокальської РДА; начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Тарасюк О.П. по сільськогосподарських програмах та програмах водних ресурсів; по програмі «Дороги Сокальщини» Шевчук C.П.; провідний спеціаліст відділу архітектури Сокальської РДА Коробко Д.І. по програмі розроблення містобудівної документації Сокальського району  у 2016 року та схеми планування територій; начальник відділу надання адміністративних послуг Сокальської РДА  Ваврів С.А. про надання послуг по обслуговуванню населення Сокальського району та переміщення відділу в приміщення Сокальської РДА.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ:   Прийняти до відома.

Голосували: за — 8

проти-0

утримались-0

4.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік начальника  відділу соціального захисту населення  Сокальської РДА Огінського  В.Б.

ВИСТУПИЛИ: Монастирський Р.Т., Шевчук Р.М., Пограничний В.І

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за — 9

проти-0

утримались-0

  1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду „Карітас” – Сокаль на 2017 рік начальника відділу соціального захисту населення  Сокальської РДА Огінського  В.Б.

 

ВИСТУПИЛИ: Шевчук Р.В, Пограничний В.І., Монастирський Р.Т.,Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: За – 9

проти-0

утримались-0

6.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік начальника  відділу соціального захисту населення  Сокальської РДА Огінського  В.Б.

ВИСТУПИЛИ:  Кожушко О.В., Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 9

проти-0

утримались-0

  1. 7. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік начальника відділу соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського  В.Б.

ВИСТУПИЛИ: Кожушко О.В., Пограничний В.І.,(про опрацювання механізму компенсації) Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 9

проти-0

утримались-0

8.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Сокальського району на 2017 рік начальника відділу освіти Сокальської РДА Монастирського Р.Т.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 9

проти-0

утримались-0

9.СЛУХАЛИ: Про  затвердження Програми розроблення Схеми території Сокальського району на 2017 рік  провідного спеціаліста відділу архітектури Сокальської РДА Коробка Д.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

10.СЛУХАЛИ: Про затвердження Цільової програми ведення містобудівного кадастру у Сокальському районі на 2017 рік провідного спеціаліста відділу архітектури Сокальської РДА Коробка Д.І.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

11.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 – 2020 роки провідного спеціаліста відділу архітектури Сокальської РДА Коробка Д.І.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

12.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік начальника відділу культури та туризму Сокальської РДА Михайлюк М.В.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

13.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в  районних засобах масової інформації  на 2017 рік

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

14.СЛУХАЛИ: Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в районній газеті “Голос з-над Бугу” на 2017 рік головного редактора  керівника підприємства КП РГ «Голос з-над Бугу» Сорочука В.В.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. проінформував, що профільна комісія внесла поправки в Програму, Кожушко О.В.,Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

15.СЛУХАЛИ: Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства “Телерадіокомпанія “Сокаль” на 2017 рік керівника підприємства КП ТРК «Сокаль» Новацького А., який проінформував, що кошти по програмі будуть іти на часткове утримання штатної чисельності закладу та проплата за висвітлення Богослужіння в церкві.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. проінформував, що профільна комісія рекомендувала винести на розгляд сесії, Монастирський Р.Т., (щодо надання звітної інформації),Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

16.СЛУХАЛИ: Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

17.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік заступника начальника центру підполковника Нечипоренко С.П.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який проінформував про те, що є пропозиції депутата Солодяка О.М., Кожушко О.В.,Сенюка А.І., начальник фінансового управління Сокальської РДА Леонова Г.С.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

18.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки військового комісара Лисака М.В. який проінформував, що кошти будуть направлені на придбання палива для підвозу новобранців, особистого складу на навчання, збори та виготовлення банерів.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

19.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки відділу прикордонної служби „Павловичі” Львівського прикордонного загону на 2017 рік заступника начальника Піддубчишина А., який проінформував, що кошти будуть використані для покращення соціально-побутових умов прикордонного загону зокрема в населеному пункті Варяж.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 7

проти-0

утримались-0

20.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Сокальського району на 2017 рік заступника начальника Сокальської поліції Звадюка В. П., який інформував, що кошти будуть використані на встановлення та придбання камер вільного нагляду по периметру ізолятора в м. Сокалі.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

21.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік керівника апарату Сокальської РДА  Білець В.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

22.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг  Сокальської  районної державної адміністрації  на 2017 рік     начальника відділу надання адміністративних послуг Сокальської РДА  Ваврів С. А.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

23.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2017 рік  керівника апарату Сокальської РДА Білець В.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

24.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ:Пограничний В.І., з проханням до засідання сесії надати детальну інформацію про заходи, які прописані в програмі

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

25.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району на 2017 рік начальника відділу культури та туризму Сокальської РДА Михайлюк М.В., про те, що кошти будуть використані на придбання костюмів, на фінансову підтримку духового оркестру та придбання сценічного взуття.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. проінформував, що є поправка депутата Солодяка О.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

26.СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика, велоспорт) в Сокальському районі на 2017 рік  начальника відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мандрик А.В.

ВИСТУПИЛИ: Монастирський Р.Т., Пограничний В.І., який проінформував про поправку Кожушка О.В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

27.СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2017 рік начальника відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мандрик А.В.

ВИСТУПИЛИ: Монастирський Р.Т., Пограничний В.І. (До Сокальської РДА з вимогою надати документ, який поданий в ЛОДА, щодо розміщення спортивних майданчиків по обласній програмі до засідання сесії)

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 7

проти-0

утримались-0

28.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2017 – 2019 роки.

ВИСТУПИЛИ: Монастирський Р.Т., Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

29.СЛУХАЛИ: Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Тарасюка О.П.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 7

проти-0

утримались-0

30.СЛУХАЛИ: Про Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Тарасюка О.П.

ВИСТУПИЛИ: Шевчук Р.М., Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 7

проти-0

утримались-0

31.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Сокальського району спеціаліста Сокальської РДА Штикала В.Я.

ВИСТУПИЛИ: Шевчук Р.М., Пограничний В.І., який проінформував про поправку Сенюка А.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

32.СЛУХАЛИ: Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки» військового комісара Лисака М. В.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

33.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

34.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Регіональної програми протипожежного захисту торфовищ на період 2016 – 2021 року у Сокальському районі начальника відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Тарасюка О.П.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який проінформував про поправку Сенюка А.І.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

35.СЛУХАЛИ: Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки спеціаліст відділу Сокальської РДА, яка проінформувала, що потрібно придбати два житла чотирьом дітям, які стоять на квартирній черзі, ведеться робота спільна з сільськими радами про наявність житла, працює комісія.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Бойко В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

36.СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015-2017 роки та прогноз до 2018 року.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 8

проти-0

утримались-0

37.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації, надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

ГОЛОСУВАЛИ: за – 9

проти-0

утримались-0

38.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік начальника  відділу соціального захисту населення  Сокальської РДА Огінського  В.Б.

ВИСТУПИЛИ: Кожушко О.В., Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

39.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” на 2016-2019 роки головного лікаря Сокальської ЦРЛ Шведа Р.Т.

ВИСТУПИЛИ: Кожушко О.В., Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

40.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми „Дороги Сокальщини на 2015 – 2017 роки” начальника відділу Сокальської РДА Шевчука В.С.

ВИСТУПИЛИ: Кожушко О.В., Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 7

проти-0

утримались-1

41.СЛУХАЛИ: Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2016 році.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

42.СЛУХАЛИ: Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2017 рік.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

43.СЛУХАЛИ: Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2016 рік начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонової Г.С.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

44.СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонової Г.С.

ВИРІШИЛИ: винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

45.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік  начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонової Г.С.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який проінформував про подані поправки до показників районного бюджету на 2017 рік.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік  з поправками від  Сокальської РДА та депутатів районної ради.

Голосували: за – 8

проти-0

утримались-0

 

 

Голова постійної комісії                                                                                                     Пограничний В.І.

Секретар постійної комісії                                                                                         Козійчук Ю.Б.  23.03.2017

                                                                                                                                                     Мороз І.В.         24.03.2017