ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій. 22 березня 2017 року

 ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

22 березня  2017 року

 

 

Комісія вирішила:

 

 

 1. Про затвердження порядку денного ХVІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми розроблення Схеми планування території Сокальського району на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Цільової програми ведення містобудівного кадастру у Сокальському районі на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 – 2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки відділу прикордонної служби „Павловичі” Львівського прикордонного загону на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації  на 2017 рік –проект рішення розглянути на сесії, звернутися до Сокальської РДА  та Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ щодо непереміщення ЦНАПу з приміщення ОДПІ до моменту завершення ремонтних робіт в приміщенні, де планується розміщення ЦНАПу на постійній основі.

 

 1. Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І.

 

 1. Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2017 – 2019 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії, Сенюку А.І. детальніше вивчити дану програму та надати пропозиції.

 

 1. Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання – Програму доопрацювати Тарасюку О.П. та на наступній комісії перед 2 пленарним засіданням сесії розглянути допрацьовану Програму, конкретизувати перелік заходів та прогнозну ефективність використання на них коштів.

 

 1. Про Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І. щодо обсягів фінансування на дану Програму в сумі 142,0 тис.грн

 

 1. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії, Сенюку А.І. підготувати відповідну поправку з метою внесення змін до вище вказаної Програми щодо обсягів фінансування на дану Програму в сумі 958,0 тис.грн., згідно переліку заходів наведених в протоколі.

 

 1. Про внесення змін до Регіональної програми протипожежного захисту торфовищ на період 2016 – 2021 року у Сокальському районі – рекомендувати виключити розгляд даної Програми з порядку денного сесії.

 

 1. Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015-2017 роки та прогноз до 2018 року – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації, надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми „Дороги Сокальщини на 2015 – 2017 роки” – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправками.

 

 1. Про затвердження опорних шкіл та їх філій серед загальноосвітніх навчальних закладів району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  несільськогосподарського призначення (ТОВ “КОШИК ТА ПАРТНЕРИ” та Коростенський А.О.) –  рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для продажу права оренди на земельних торгах (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га) – за умови надання оригіналів документів, питання розглянути на наступній комісії перед 2 пленарним засіданням сесії. Окрім цього, додатково представниками комісії оглянути ділянку.  Якщо не буде надано оригіналів документів, рекомендувати виключити дане питання з порядку денного сесії.

 

 1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення (ділянка перебуває в оренді Сагали В.В. на території Поторицької сільської ради) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (ділянки перебувають в оренді  ТзОВ “Галичхутро” на території Поторицької сільської ради) рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І. (до проекту рішення внести поправку щодо включення питання затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які належали Штанько Г.П. (територія Княжівської сільської ради)).

 

 1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі – рекомендувати дане питання виключити з порядку денного сесії, додатково його опрацювати та розглянути на наступній черговій сесії.

 

 1. Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувалися кошти районного бюджету протягом 2010-2016 років – рекомендувати дане питання виключити з порядку денного сесії, додатково його опрацювати, комісійно провести обстеження насаджень та розглянути на наступній черговій сесії.

 

 1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2016 році – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 

Голова постійної комісії                                                          А.І.Сенюк    

 

Секретар  засідання  постійної комісії                                 М.Т.Веклин