ПРОТОКОЛ № 11 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій 04 квітня 2017р.

 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ № 11

засідання постійної комісії
з питань агропромислового комплексу,
земельних відносин, екології, раціонального
природокористування та розвитку
сільських територій

 

04 квітня  2017р.                                                                                                          м. Сокаль

 

 

Час роботи комісії:
початок роботи: 13 год. 05 хв.
закінчення роботи: 13 год. 25 хв.

 

Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Надорожна Г.Я. – секретар постійної комісії, Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії, Марцинюк В.П., Іванчина О.А.  – члени постійної комісії.

Запрошені: Гринюк О.Є. – начальник організаційно-юридичного відділу, заступник керуючого справами Сокальської районної ради.

Відсутні: Хом’як І.В.- член постійної комісії.

 

Слухали:  Сенюка А.І –  щодо початку роботи  засідання комісії.

Вирішили : розпочати роботу комісії.

Голосували : за – 5 – одноголосно; проти -0,  утримались – 0.

 

Порядок денний:

   
1. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га).

 

2. Про затвердження  нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення  (ділянка для будівництва кафе (незавершене будівництво),  яка перебуває в оренді гр. Свистун Ганни Степанівни  на  території   Свитазівської сільської  ради (за межами населеного пункту)) .

 

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості з метою продажі права оренди  на земельних торгах (аукціоні), яка знаходиться на території   Волицької  сільської  ради   (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну.

 

4. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки.
  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га).

Слухали: Сенюка А.І. щодо  затвердження техдокументації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки с.г. призначення для продажу права оренди на земельних торгах (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га)

Виступили: Сенюк А.І, які повідомив, що на комісію надано оригінал документації, проте низька грошова оцінка землі. Представниками районної ради, відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, представниками громадської організації «Народне слово-закон» та в присутності Поторицького сільського голови 03.04.2017 року проведено виїзд на ділянку. Окрім того, Поторицьким сільським головою надано копію листа №39 від 03.04.2017 року щодо надання спонсорської допомоги ФОП Ковалик П.В. громаді с. Поториця на суму 100,0 тис.грн.

Вирішили: рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

Голосували : за – 5 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.

 

  1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  (ділянка для будівництва кафе (незавершене будівництво),  яка перебуває в оренді гр. Свистун Ганни Степанівни  на  території   Свитазівської сільської  ради (за межами населеного пункту)) .

Слухали: Сенюка А.І.

Вирішили: рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

Голосували : за – 5 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.

 

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості з метою продажі права оренди  на земельних торгах (аукціоні), яка знаходиться на території   Волицької  сільської  ради   (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну.

Слухали: Сенюка А.І. щодо  затвердження техдокументації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

Виступили: Сенюк А.І, які повідомив, що представниками районної ради, відділу Держгеокадастру у Сокальському районі, представниками громадської організації та в присутності Волицького сільського голови 03.04.2017 року проведено виїзд на ділянку.

Також Сенюк А.І. запропонував до проекту рішення «Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га) внести поправку щодо включення питання затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки, яка знаходиться на території   Волицької  сільської  ради

Вирішили: рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І.

Голосували : за – 5 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.

 

  1. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки.

 

 

 

Слухали: Сенюка А.І.

Виступили: Іванчина О.А., Веклин М.Т.

Сенюк А.І. надав поправку до проекту рішення та  нову редакцію Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки (з  Паспортом та Додатками 1-3).

Вирішили: рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з відповідною поправкою Сенюка А.І.

Голосували : за – 5 – одноголосно, проти -0,  утримались – 0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                             А.І.Сенюк    

 

Секретар   постійної комісії                                                        Г.Я.Надорожна