ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій. 04 квітня 2017 року

  ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради
з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,
екології, раціонального природокористування та розвитку
сільських територій.

 

 04 квітня 2017  року

 

Комісія вирішила:

 

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ділянка розташована на території Поторицької сільської ради, площа – 12,2015 га) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  (ділянка для будівництва кафе (незавершене будівництво),  яка перебуває в оренді гр. Свистун Ганни Степанівни  на  території   Свитазівської сільської  ради (за межами населеного пункту)) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості з метою продажі права оренди  на земельних торгах (аукціоні), яка знаходиться на території   Волицької  сільської  ради   (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І.

 

  1. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки -рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з відповідною поправкою Сенюка А.І.

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                             А.І.Сенюк    

 

Секретар   постійної комісії                                                        Г.Я.Надорожна