Р І Ш Е Н Н Я №260 4 квітня 2017 року Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2017р.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  XVІІ  сесія _VІІ_ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №260

4 квітня 2017 року                                                             м.Сокаль            

Про затвердження Програми підтримки обдарованої

 учнівської молоді Сокальського району на 2017р.

 

На виконання   Законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про позашкільну освіту”, „Про молодіжні та дитячі громадські організації”, „Про охорону дитинства”, «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Указів Президента України від 30.09.2010 р. № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», від 30.09.2010 р. № 927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», враховуючи висновки постійної комісії з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району  на 2017рік, що додається.
 2. Фінансовому управлінню Сокальської районної державної адміністрації, при внесенні змін до бюджету, спланувати видатки на фінансування завдань і заходів Програми.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

 

 

Голова районної ради                                                    Микола Пасько

 

 

 

 

 

 

 

 

   Затверджено :

 

Перший заступник голови Сокальської районної державної адміністрації

____________ І.Р. Задолинна

 

 

«____»_______________ 2017 р.

 

МП

 

Затверджено

Рішенням   сесії  Сокальської  районної ради  Львівської області

№_____ від «_____»_______2017 р

 

Голова Сокальської районної ради

 

________________ М.ПАСЬКО

 

МП

 

 

 

 

Програма

підтримки обдарованої учнівської молоді

 Сокальського району

на 2017р.

 

Погоджено

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Сокальської районної ради

_______________ __________

«__» __________ 20__ року

  Погоджено

Голова постійної комісії

з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку Сокальської районної ради

________________ ___________

«__» __________ 20__ року

 

 

Погоджено

Начальник відділу житлово- комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної державної адміністраці

________________________

«__» ________ 20__ року

 

  Погоджено

Начальник фінансового управління

Сокальської районної

державної адміністрації

_________________ _________

«__» ________ 20__ року

 

 

    Керівник установи – розробник програми  Відділ освіти Сокальської районної державної адміністрації

 

_______________ ____________

«__» __________ 20__ року

 

 

 

 

 

 

м. Сокаль
2017 рік

 

Програма

підтримки обдарованої учнівської молоді

 Сокальського району

на 2017р.

 

Підстава для розробки: Закони України „Про освіту”, „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту” (зі змінами), „Про внесення змін до закодонавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу”, „Про позашкільну освіту”, „Про молодіжні та дитячі громадські організації”, „Про охорону дитинства”,   «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» (1993), на виконання Указів Президента України від 30.09.2010 р. № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», від 30.09.2010 р. № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді.

 1. Загальні положення

Одним із стратегічних напрямків розвитку освіти є робота з обдарованими дітьми. Україна сьогодні, як ніколи, зацікавлена в інноваційному розвитку суспільства, а тому особливого значення набувають проблеми виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, створення соціального середовища, сприятливого для виховання особистості з високим рівнем сформованості творчих здібностей. Саме обдарована учнівська молодь у майбутньому формує імідж країни на міжнародній арені, її інноваційний людський капітал, відкриваючи свої досягнення світовій спільноті. Інтелект молоді – один із найдорожчих ресурсів розвитку нашої держави, забезпечення її майбутнього розвитку.

Підтримка обдарованої дитини є  стратегічним напрямком  діяльності у розвитку освіти району,  громадянського суспільства, кожної громади Сокальщини.

У 2016 році розпочато реалізацію нової освітньої  програми  «Обдаровані діти Сокальщини», в якій задекларовані завдання та заплановані сучасні заходи модернізації даної ділянки роботи на наступні 4 роки. У 2016р. пріоритетними напрямками реалізації названої програми стали:

 • підвищення освіти педагогів з проблеми «Психолого-педагогічний супровід обдарованих учнів» (Фенчин Г.М.);
 • модернізація науково-дослідної, експериментальної діяльності учнів через методичну освіту педагогів (Гібляк Г.В.);
 • активізація участі учнів в Інтернет-олімпіадах (Білик О.І.);
 • впровадження сучасних методів стимулювання і мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів (Гібляк Г.В.);
 • розвиток учнівського лідерства; популяризація громадських, соціальних проектів. (Матвіїв Г.О.);
 • реалізація медіа-проекту «Обдаровані діти Сокальщини» (Плюхін Л.Б.)
 • популяризація альтернативних видів спорту та здоров’я зберігаючих проектів серед молоді (Матвіїв Є.М.);
 • організація школи Олімпіадної освіти (Білик О.І.);

Як результат системної та науково обгрунтованої роботи з обдарованим дітьми – значні здобутки не тільки на обласному, але і на Всеукраїнському, міжнародному рівнях.

З 2008 року команда учнів району здобуває одну з перших позицій в області за результатами обласних олімпіад. Результатом цілеспрямованої індивідуальної підготовки учнів до олімпіад  у 2016р. – учні ЗНЗ району здобули 35 призових місць на ІІІ (обласному етапі) олімпіад та троє учнів стали призерами Всеукраїнського етапу олімпіад (Козира Роман (Поторицька ЗШ І-ІІІст.) – ІІ місце з екології; Мачинський Назарій (Сокальська гімназія ім. Олега Романіва) – ІІ місце з історії; Боберська Наталія (Великомостівський НВК “ЗШ І-ІІІст. – ліцей”) – ІІ місце з історії).

Протягом року учні шкіл були активними учасниками Інтернет-олімпіад з природничо-математичних дисциплін. У обласному дистанційному турі взяли участь 347 учнів  (42% від усіх учасників). У очному турі взяли участь 98 фіналістів (з них від Сокальського району – 34 – 36%), призерів та переможців – 50 ( з них від Сокальського району – 11 – 22%).   20 учнів шкіл стали учасниками обласної учнівської Інтернет-олімпіади з основ економіки та здобули два І-их та два ІІ –их місця.

У Сокальській МАН та у школах району організована науково-дослідна робота старшокласників: у 17 школах діють наукові товариства; за рік до такого виду діяльності залучається більше 300 учнів. До створеного районного каталогу наукових робіт за 2016р. внесено 48  досліджень (найбільше – з історії та природничих дисциплін, однак є роботи з психології, соціології, інформатики, астрономії, політології), з них  – 32 стали переможцями різних етапів конкурсів.

Високі результати продемонстрували вихованці МАН та НЗ у  ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт: вісім І місць ; шість ІІ місць; два ІІІ місця.  9 учнів району були  учасниками ІV етапу, з них 6 стали призерами на рівні України.  І це перша позиція МАН серед районів області. За високі результати 20 слухачам МАН присвоєно почесне звання «дійсний член МАН», 32 – звання «кандидата у дійсні члени МАН». 23 найрезультативніших слухачів Сокальської МАН нагороджені грошовими преміями Благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина».

Відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1261, дев’ятнадцятьом школярам зі Львова та області призначено стипендії Президента України за перемогу у Всеукраїнських учнівських олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Серед стипендіатів – учень Поторицької ЗШ І-ІІІ ст., слухач секції охорони довкілля та раціонального природокористування Сокальської МАН Козира Роман.
Команди юних науковців стали призерами обласних турнірів з наук: команда юних біологів (кер. Батіг О.І.) – І місце; к оманда юних математиків (кер. Кровіцька) – І місце у математичному фестивалі, ІІ місце – в обласному турнірі; команда юних фізиків (кер. Кірик Ю.І.) – ІІ місце; команда юних економістів (кер. Біловус О.М. ) – ІІ місце; команда юних правознавців (кер. Гушик М.П.) – ІІІ місце. На високому рівні виступили команди юних хіміків (Харчина Л.М.), юних географів (Король І.Я.), юних фінансистів (Біловус О.М.)
Учні району взяли участь у більше 200-та конкурсах різних рівнів, здобули більше сотні перемог у мовних, творчих та інших конкурсах.

Найбільше досягнень здобули школярі району у різних рівнів екологічних конкурсах,  за результатами літературних, мовних, історико-краєзнавчих конкурсів; перша позиція в обласному конкурсі «Юний дослідник».

Учениця Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» Шевчук Наталія стала   переможцем Всеукраїнського конкурсу есе з правознавства.

Запрацювали школи з пріоритетним напрямком «Школа безпеки». Так команда учнів Белзької школи здобула третє місце на обласних змаганнях «Школа безпеки», команда  Сокальської СШ І-ІІІст. №3  – призер  обласного КВК «ЮІР», команди Сокальських НВК №», №4 – активні учасники змагань юних пожежників, володарі ІІ місця у напрямку «Подолання перешкод».

Спортивно обдаровані учні щорічно здобувають  високі нагороди  обласного та Всеукраїнського рівнів:

 • учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №4 – переможці обласних фінальних змагань патріотичного фестивалю «Козацький гарт»;
 • учні Сокальської школи №4 – переможці обласних та призери всеукраїнських змагань «Старти надій»;
 • учні Сокальської гімназії – срібні призери обласних змагань «Олімпійське лелеченя»;
 • учні Сокальської гімназії ім. О.Романіва – переможці обласних змагань «Beep-test» з витривалості жовтень. 2016р.)
 • учнівське самоврядування Сокальської школи №5 – володарі ІІІ місця конкурсу проектів з популяризації спорту та здорового способу життя «Здорова школа – мрії та дії».

Високий рівень організації та проведення спортивних змагань різних рівнів у Сокалі, їх результативність  відзначені у підсумковому наказі департаменту та ЛОВКФВС.

За підсумками XIII обласної туристсько-краєзнавчої спартакіади учнівської молоді та освітян Львівщини у 2015р. район посів ІІІ позицію. І це  – заслуги педагогів та юних туристів Сокальської гімназії, Сокальського НВК №2, Хлівчанської школи та Сокальського БДЮТ. Команда туристів у складі учнів Двірцівського НВК ЗШ І-ІІІст. та Забузької ЗШ І-ІІІст. стала срібним призером конкурсної програми під час сходження учнівської молоді Львівщини на гору Високий Верх Сколівського району, присвяченого 160-ій річниці від дня народження І.Франка.

Рій «Соколи» Сокальської гімназії ім. Олега Романіва став переможцем обласного етапу в м. Сколе і учасником Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Джура» «Хаджебейська Січ».

Вихованці шкіл та позашкільних заходів району є переможцями обласних  Всеукраїнських творчих конкурсів «Таланти твої, Україно!», «Сурми звитяги», «Різдвяні канікули», Міжнародного  конкурсу  «Соняшник».

Зразковий ансамбль народного танцю “Дивоцвіт” Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІст № 2-ліцей” став лауреатом І премії Всеукраїнських фестивалів-конкурсів “Львівська рапсодія – 2016», та «Яблуневий цвіт» .

У школах розвивається журналістика. В рамках міжнародного конкурсу  короткометражних фільмів «Кіно & Школа», призерами обласного етапу стали учні Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5 та Белзької ЗШ І-ІІІст.з фільмами «Як я будую Україну».

Обдаровані учні активні у заходах на євроінтеграційну тематику.  На X Обласному форумі євро клубів  м.Самбір 21.05.2016 євроклуби Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3 та Великомостівського НВК зайняли перше місце. Найбільша перемога євро діяльності – І місце  у Європейському  конкурсі на кращий проект транскордонного співробітництва, який організовувався Конгресом ініціатив Сх. Європи. Проект «Реставрація костела бернардинів у Сокалі» переміг в номінації «Культура» і його учасники нагороджені у Польщі. Учитель Сокальської ЗШ І-ІІІст. №4 Наталія Шульган та її учні отримали найвищі нагороди European Quality (Європейська якість) за участь у Міжнародних проектах. Пишаємося досягненнями та вітаємо.

Учні Сокальського НВК №2 стали дипломантами фіналу Всеукраїнської олімпіади «Європейські студії», яка проводилася за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

10 червня 2016 року відбувся фестиваль іноземних мов «Summer Camps – 2016». Це було підбиття підсумків роботи з обдарованими дітьми в рамках літніх мовних таборів, які працювали  на базі 15 шкіл.

Проводиться робота з розвитку лідерства. Команда  лідерів учнівського самоврядування є однією з найуспішніших в області , здобула також ряд перемог,  як, наприклад, друге місце в обласному КВК “Там, де я живу”.    Протягом року РУП  було ініційовано, розроблено та впроваджено ряд суспільно значимих проектів, заходів, акцій. З  метою підтримки та поширення в загальноосвітніх навчальних закладах шкільного самоврядування, створенню учнівських рад організовуються наступні заходи: «Лідер року», « Конкурс проектів», конкурс відеороликів « Вільні від насильства».   В Україні успішно діє освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України проект «Відкривай Україну», до якого залучені учні Сокальських ЗШ І-ІІІст. №4. №5. Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

Високі результати демонструють вихованці позашкільних закладів.  Вихованці ДЮСШ «Соколяни» здобули багато перемог обласного рівня, з них –  І місце у спортивних іграх школярів Львівщини з волейболу, ІІ – з баскетболу серед дівчат,  ІІ місце на чемпіонаті області з плавання, ряд перемог з легкої атлетики, з пляжного волейболу, два перших та два других місця у обласних змаганнях з піскового волейболу,  близько 20-ти перемог обласного рівня з плавання, 7 перших та 23 призових місця на чемпіонаті області з легкої атлетики та інші обласні перемоги. На рівні України –  ІІ та ІІІ місця на Чемпіонаті України з волейболу здобули вихованці школи.

Вихованці СЮТ – переможці та призери 45-ти обласних конкурсів з технічного моделювання, енергозберігаючих технологій, радіо та приладобудування, ракето моделювання та суднобудування, а також конкурсу-захисту науково-дослідних робіт. Також вихованці закладуу стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно».

Вихованці БДЮТ м. Сокаля,  крім  десятка  обласних перемог, мають цьогоріч багато здобутків на конкурсах на рівні України та міжнародних: призер Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»;  переможці міжнародного Всеукраїнського відбіркового конкурсу «Червона рута» сучасної пісні (фольклорний колектив «Сокальчаночка» та зразковий вокальний колектив «Кришталь»); міжнародного дитячого фестивалю «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Під небом Рівного», ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт «Зоряний шлях». Гуртківці Сокальського БДЮТ стали лауреатами Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги” у 2016/17 н.р.

Колектив Великомостівського ЦДЮТ зайняв ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти  загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, три перемоги Всеукраїнського рівня, 10 обласного («Смачно, корисно, барвисто», «Крила надії», «Природа і фантазія» та ін..)

             Слід відзначити зростання значний ріст щодо результатів роботи на рівні області ( в контексті перемог у конкурсах) вихованцями Белзького БДЮТ – 15 обласних нагород різних ступенів.

Проведена робота із стимулювання та підтримки обдарованих учнів. Протягом року проведено більше 650-ти авторських творчих виставок, більше 500 учнів нагороджені дипломами та грамотами різних рівнів. Досягнення одарованої молоді популяризувалися у ЗМІ, на сайтах шкіл, у соціальних мережах, а також розпочато новий проект з популяризації досягнень обдарованих дітей – Інтернет-газети.

Виявлення талантів серед дітей із малозабезпечених сімей, підтримка учнівської молоді – основні завдання, які ставить перед собою благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина». 6 травня 2016 року у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?».  Двоє учні отримали гран-прі, І місце посіло 17 учнів, ІІ місце – 22 учні, ІІІ місце – 27 учнів, 5 учнів отримали грошову підтримку за участь.  Президент благодійного фонду «Майбутнє України. Сокальщина.» Юлій Павлович Лукомський вручив премії та медалі 23 призерами ІІІ та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Також завдяки фінансової підтримки Благодійного фонду проведено благодійний аукціон під назвою «Умілі руки – Божий дар». Частина цих коштів була повернена авторам лотів, а частина пішла на благодійні цілі – лікування дітей-інвалідів та тих дітей, які потребують невідкладних хірургічних втручань та лікування.

Відділом освіти, етичним кабінетом  підготовлено звернення до депутатів, органів місцевого самоврядування, меценатів щодо підтримки обдарованих учнів на місцевому рівні. Так за результатами 2016/17 навчального року, близько 70-ти учнів у 10-ти ЗНЗ нагороджені преміями від місцевої влади та меценатів.

У квітні, рішенням V  сесії VІІ_ скликання Cокальської  районної ради (№79 від 8 квітня 2016р.) схвалено Програму підтримки обдарованих дітей.

З метою моніторингу результатів роботи з обдарованим дітьми та об’єктивного рейтингового оцінювання претендентів для нагородження було проведено ряд організаційних заходів.

Творчою групою районного методичного кабінету (кер. Гібляк Г.В.) розроблено  проект «Положення про нагородження районною премією  обдарованих учнів навчальних закладів Сокальського району». Зміст документа містить загальні положення, процедуру визначення претендентів для нагородження та критерії рейтингового оцінювання кращих учнів та враховував  пропозицій від закладів освіти. Назване вище положення   затверджено рішенням колегії відділу освіти  від 28.04.2016р.  та доведене до відома    колективів начальних закладів та депутатів районної ради;

Відповідно наказу відділ освіти,  керівники шкіл подавали пропозиції (офіційні заявки) щодо претендентів для нагородження з інформацією про досягнення учнів (разом із  підтверджуючими документами).

З урахуванням пропозицій від районної ради, колегії відділу освіти та ради директорів, були створені експертні комісії для проведення рейтингової оцінки претендентів для нагородження та визначення 3-х переможців у кожній із задекларованих номінацій.

Експертні комісії користувалися в роботі «Положенням про нагородження районною премією  обдарованих учнів навчальних закладів Сокальського району», провели рейтингову оцінку досягнень претендентів для нагородження та подали протоколи рішень у відділ освіти. З урахуванням протоколів засідань  експертних комісій, видано наказ відділу освіти від 01.06. 2016  р.  №183/К-2 «Про нагородження премією обдарованих учнів навчальних закладів Сокальського району».

22 червня, у приміщенні Народного дому м. Сокаля.  відбулося районне Свято обдарованості, в рамках якого кращі обдаровані учні були нагороджені іменними дипломами відповідно номінацій та преміями, а їх батьки  – подяками. У заході взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна, депутати Сокальської районної ради Василь Сорочук, Богдан Петрашкевич, начальник відділу освіти Р.оман Монастирський, керівники шкіл. Організатором заходу виступив Сокальський районний методичний кабінет (голова орг.. комітету Г.Гібляк).

Відповідно програми  номінації «Лідер року» перемогли та нагороджені преміями 17 учнів та 3 колективи.

Видатки на фінансування заходів Програми реалізовані.

Необхідність створення районної програми підтримки  обдарованої  учнівської молоді  на 2017р.  викликана  насамперед  необхідністю продовжити практику системної роботи щодо різних форм моральної та матеріальної підтримки обдарованих учнів, підвищення їх соціального статусу за забезпечення цільового  асигнування  щодо  забезпечення  роботи  з  обдарованими дітьми.

Питання «Про реалізації програми підтримки обдарованих дітей» обговорювалося на засіданні колегії відділу освіти 29 грудня 2016р. Членами колегії винесено пропозиції внести до програми номінацію, яка б могла стимулювати ріст, творчий та інтелектуальний  потенціал учнів сільських шкіл, які часто через об’єктивні причини не можуть брати участі у конкурсах вищих рівнів.

 

ІІ. Мета і завдання Програми

2.1.  Мета  Програми  полягає у   забезпеченні підтримки обдарованої учнівської молоді району через впровадження різних форм морального та матеріального стимулювання;   піднесення статусу обдарованої молоді та її наставників.

Відповідно до Закону України «Про державну підтримку обдарованої молоді»,  державна підтримка обдарованої молоді – це сукупність заходів, що здійснюються органами державної влади та органами місцевого самоврядування у сфері молодіжної політики з метою створення умов, гарантій і стимулів для розкриття творчих здібностей молоді у сфері науки, освіти, культури і мистецтва. Тому, незважаючи на складні політичні та економічні реалії, актуальність вироблення продуктивної освітянської політики щодо створення умов для навчання талановитої молоді є очевидною і має реалізовуватися, в тому числі, і на місцевому рівні.

2.2. Основними завданнями програми є:

 • запровадження механізму адресної підтримки обдарованої учнівської молоді та її наставників через щорічні преміювання;
 • створення системи виявлення і відбору кращих обдарованих учнів для надання їм соціально – педагогічної та матеріальної підтримки;
 • організація системи заходів з популяризації здобутків обдарованих учнів;
 • сприяння підвищенню результатів роботи з обдарованими дітьми, соціального статусу обдарованих дітей та їх наставників.

 

2.3. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу :

 • виробити загальнорайонну систему заходів щодо виявлення і  відбору  кращих обдарованих учнів на основі комплексного аналізу;
 • запровадити дієвий механізм адресної підтримки обдарованої учнівської молоді через щорічне преміювання;
 • організувати сучасну систему заходів з популяризації здобутків обдарованих учнів;
 • забезпечувати науково – методичний  та  інформаційний  супровід заходів щодо стимулювання обдарованих учнів (розроблення положень про стимулювання) ;
 • консолідувати зусилля місцевих  органів  виконавчої  влади, органів місцевого самоврядування (в тому числі – в межах територіальних громадських об’єднань), навчальних  закладів, установ  та організацій  з  питань підтримки, стимулювання обдарованих учнів;
 • підвищити результати роботи з обдарованими дітьми.

 

 1. Управління Програмою та контроль за її виконанням

 

Фінансування заходів, пов’язаних із впровадженням Програми, має відбуватися за рахунок коштів районного бюджету.

Передбачити в районному бюджеті кошти на фінансування Програми на 2016р. у сумі 30420,00 грн.

Кошти передбачені програмою перераховуються з районного бюджету на рахунок відділу освіти Сокальської РДА, як розпоряднику коштів нижчого рівня та виконавця програми.

Виконавець програми несе відповідальність за пильність оформлення розрахункових документів, їх достовірність,своєчасність подання звітності за цільове використання коштів.

Організація виконання Програми покладається на відділ освіти Сокальської РДА, яка надає до районної ради інформацію про хід виконання заходів, передбачених цією Програмою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2017 рік.

 

 

ПАСПОРТ

 

Програма

підтримки обдарованої учнівської молоді

 Сокальського району

на 2017р.

 

 

 1. Ініціатор розроблення програми : відділ освіти Сокальської РДА

 

 1. Дата, номер документа
  про затвердження програми _______________________________________

 

 1. Розробник програми: відділ освіти Сокальської РДА
 2. Співрозробники програми: Сокальський районний методичний кабінет

 

 1. Відповідальний виконавець програми: Сокальський районний методичний кабінет (завідувач Гібляк Г.В.)

 

 1. Учасники програми Сокальський районний методичний кабінет, обдаровані учні ЗНЗ району.

 

 1. Термін реалізації програми : 2017р.

 

7.1. Етапи виконання програми
(для довгострокових програм)  ____________________________________

 

 1. Загальний обсяг фінансових
  ресурсів, необхідних для реалізації
  програми., всього, 30 420,00 грн.
  у тому числі:

 

8.1. коштів районного бюджету 30 420,00 грн.
коштів інших джерел  (вказати) :-

 

 

Керівник установи –
головного розпорядника
коштів                         ____Монастирський Р.Т. ____________________________________________           ______________

                                                               (П. І. Б.)                              (підпис)

Відповідальний
виконавець Програми                  Гібляк Г.В.  _____________________________

                                                               (П. І. Б.)                               (підпис)

тел.:0673144933

 

 

Додаток 2

до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді

Сокальського району на 2017 рік.

 

 

 

 

Показники обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми в цілому

та за роками з визначенням джерел фінансування *

Програма

підтримки обдарованої учнівської молоді

 Сокальського району

на 2017р.

грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми 2017 рік 20 __  рік 20 __ рік 20 __ рік Усього витрат на виконання програми
Усього, 30 420,00 грн.       30 420,00 грн.
у тому числі          
обласний бюджет          
районний  бюджет** 30 420,00 грн.       30 420,00 грн.
бюджети сіл, селищ, міст районного підпорядкування**          
кошти небюджетних джерел**          

 

*якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця оформляється на кожний з них окремо.

**кожний бюджет та кожне джерело вказується окремо

 

 

Заступник голови районної ради            Василь Бойко

 

 

Додаток 3

до Програми підтримки обдарованої учнівської молоді

Сокальського району на 2017 рік

Перелік напрямів, завдань, заходів і результативних показників

районної (бюджетної) цільової програми*

Програма

підтримки обдарованої учнівської молоді

 Сокальського району

на 2017р.

№ з/п Назва завдання Перелік заходів завдання Показники виконання заходу, один. виміру Виконавець заходу, показника Фінансування Очікуваний результат
Джерела** Обсяги,  грн.
2017 рік***
  Завдання 1

– створення системи виявлення і відбору кращих обдарованих учнів для надання їм соціально – педагогічної  та матеріальної підтримки

– запровадження механізму адресної підтримки обдарованої учнівської молоді через щорічні преміювання;

-організація  системи заходів з популяризації здобутків обдарованих учнів;

-сприяння підвищенню результатів роботи з обдарованими дітьми, соціального статусу обдарованих дітей та їх наставників.

Захід 1

– проведення щорічного районного свята з відзначенням обдарованих дітей, нагородження преміями.

затрат Відділ освіти Районний  бюджет 30 420,00 30 420,00
продукту

 

       
-кількість нагороджених

учнів та колективів іменними дипломами та преміями у 7 номінаціях

      19 номінантів ( 16 учнів, 3 колективи)
ефективності

 

       
-середні видатки на 1 дитину/колектив,  грн..       1 600,00
якості

 

       
  – відсоток охоплення       100%
Усього на етап або на програму:      

* якщо строк виконання програми 5 і більше років, вона поділяється на етапи і таблиця заповнюється на кожний з них окремо.

** вказується кожне джерело окремо.

*** завдання, заходи та показники вказуються на кожний рік програми.

 

 

Заступник голови районної ради               Василь Бойко