Р І Ш Е Н Н Я №294 11 квітня 2017 року Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 294

       11  квітня 2017 року                                                                        м.Сокаль                                                  

 

Про затвердження  нормативної грошової оцінки 

земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА»

 

Розглянувши технічну  документацію  з  нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  для обслуговування складських приміщень з об’єктами  торгівлі, що надається в оренду ТзОВ  «АЛЬТЕР ТЕРРА» на території   Хоробрівської сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний  висновок  державної землевпорядної експертизи від 25 серпня 2016 року №1414 , керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити технічну документацію з нормативної
грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення      для обслуговування складських приміщень з об’єктами  торгівлі, що надається в оренду ТзОВ  «АЛЬТЕР ТЕРРА» на території   Хоробрівської сільської  ради (за межами населеного пункту) Сокальського району, Львівської області:

– земельна ділянка площею 0,9734 га, кадастровий номер 4624885700:05:000:0255, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  1654099 грн., в тому числі за І кв. м. – 169,93 грн.

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

      Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько