Р І Ш Е Н Н Я №296 11 квітня 2017 року Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ сесія  VІІ_скликання

Р І Ш Е Н Н Я №296

                              

11 квітня 2017 року                                                               м. Сокаль

 

Про внесення змін до Регламенту

Сокальської районної ради Львівської області

VІI скликання

 

Керуючись пунктом 5 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання, затвердженого рішенням № 14 від 26.11.2015р. наступного змісту:

1.1. Статтю 44 доповнити абзацом наступного змісту:

«-повідомляє на кожному пленарному засідання сесії ради про можливість депутатів повідомити про наявний конфлікт інтересів;

1.2. Доповнити главу 2.9. «Організація розгляду питання.» статтею 51-1 наступного змісту:

« Стаття.51-1.. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

 

  1. Реальний конфлікт інтересів – суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
  2. Кожного пленарного засідання сесії ради, після голосування за порядок денний в цілому, голова ради, а у разі його відсутності перший заступник чи заступник голови ради, повідомляє депутатам про можливість повідомити про наявний у них конфлікт інтересів щодо питань, внесених до порядку денного пленарного засідання.
  3. Депутати можуть повідомити про конфлікт інтересів як усно, так і подавши письмову заяву голові ради до початку голосування за питання, в якому в депутата наявний конфлікт інтересів.»

 

1.3. Пункт 4 статті 28 Регламенту викласти в наступній редакції:

  1. Проект рішення повинен мати погоджувальні підписи (візи) голови або головуючого на засіданні відповідної постійної депутатської комісії, головного спеціаліста-юрисконсульта районної ради, керуючого справами районної ради, автора проекту, керівника управління (відділу) районної держадміністрації, в компетенцію якого входить дане питання. При наявності в проекті рішень питань, які належать до компетенції інших керівників представницьких чи виконавчих органів, – візи цих керівників.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

   Голова районної ради                                                Микола Пасько