Р І Ш Е Н Н Я №302 11 квітня 2017 року Про вилучення з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” та передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Тартаківської сільської ради нежитлової будівлі за адресою с. Тартаків проспект Шевченка, 32

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХVII сесія __VII__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 302

11 квітня 2017 року                                                                                м.Сокаль

 

 

Про вилучення з оперативного

управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ”

та передачу зі спільної комунальної власності

територіальних громад Сокальського району

в комунальну власність територіальної

громади Тартаківської сільської ради

нежитлової будівлі за адресою

с. Тартаків проспект Шевченка, 32

 

 

Розглянувши звернення Тартаківської сільської ради від 22.02.2017р. за №51, керуючись п. 20 ст. 43, п. 4 ст. 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Господарським Кодексом України, враховуючи попереднє погодження КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та висновок постійної депутатської комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська центральна районна лікарня” та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Тартаківської сільської ради нежитлову будівлю (будівлю бувшої лікарської амбулаторії), що знаходяться за адресою с. Тартаків, проспект Шевченка, 32.
  2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання – передачі та забезпечити процедуру приймання – передачі нежитлової будівлі (будівлі бувшої лікарської амбулаторії), що знаходяться за адресою с.Тартаків, проспект Шевченка, 32, у відповідності з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

Голова районної  ради                                                          Микола Пасько