Р І Ш Е Н Н Я №303 11 квітня 2017 року Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХVII сесія __VII__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 303

11 квітня 2017 року                                                                                м.Сокаль

 

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 14.12.2016 року № 01-12/16 товариства з обмеженою відповідальністю «Тета Тепло», від 06.03.2017 року без № фізичної особи підприємця Бабуха А. М., від 25.01.2017 року №148/01-3 Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-
ВИРІШИЛА:

  1. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», дозвіл на  продовження терміном на два роки одинадцять місяців договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 18,0 м. кв., що знаходиться за адресою м.Сокаль вул. Я.Мудрого, 26,  для розміщення аптечного пункту.
  2. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 3,0 кв.м., що знаходиться за адресою м.Сокаль вул. Я.Мудрого, 26, для об’єкту з торгівлі книгами, газетами і журналами, виданими українською мовою.
  3. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 79,9 м. кв., що знаходиться за адресою с.Волиця вул. Івана Франка, 37, для встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива.
  4. Надати відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлового приміщення загальною площею 79,1 м. кв., що знаходиться за адресою с.Сілець вул.Нова, 1, для встановлення твердопаливних котлів, що працюють на альтернативних газу видах палива.
  5. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 364 дні нежитлового приміщення загальною площею 19,5 м. кв., що знаходиться за адресою м.Сокаль вул. Я.Мудрого, 26, для розміщення кабінету ультразвукової діагностики.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько